تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی توچال

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی توچال

لوله بازکنی توچال

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی توچال , فوری و شبانه روزی

اجرا و تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب و گاز

تعمیرات و نصب شیرالات ؛ شوفاژ و لوازم تاسیساتی

تلفن : 22533080-09122437371بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی تهران توچال با ارایه سرویس لوله بازکنی لوله بازکنی چاه توالت ایرانی و فرنگی , رفع گرفتگی راه آب حمام , آشپزخانه , بالکن و تراس , لوله بازکنی پارکینگ , حیات , استخر , زیرزمین و مشاعات , خارج کردن اجسام از توالت و لوله کشی ساختمان .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , رفع نم وبوی نامطبوع فاضلاب , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب , شوفاژ و فاضلاب , تخلیه چاه , تعمیرات و طوقه بندی چاه فاضلاب , و کلیه خدمات تاسیساتی لوله بازکنی ولنجک , توچال, بام تهران .

خدمات لوله بازکنی توچال

خدمات لوله بازکنی توچال

لوله های مسدود شده با اشیاء خارجی یکی از شایع ترین دلایل لوله های فاضلاب و کف فاضلاب است. این انسدادها اغلب به دلیل سهل انگاری و این واقعیت است که ممکن است تصور شود با جابجایی فاضلاب جسم تخلیه شده است. البته گاهی اوقات عدم دسترسی و شاید عدم توانایی در برداشتن اشیاء منجر به این درک می شود.

اما سقوط اشیاء مانند مسواک ، حوله های کاغذی ، چاه ها ، خمیردندان ، قطعات پلاستیکی و حتی تلفن های همراه می توانند همزمان با انباشت مو و رسوب در اطراف جسم ، لوله را به طور هم زمان یا بعد از مدتی مسدود کنند. در چنین مواردی 2 روش برای باز کردن لوله مسدود وجود دارد.

انسداد لوله ها با رسوبات یکی از آن دسته اتفاقات رایجی  است که به دلیل عدم رعایت اصول لوله کشی فاضلاب در اجرای لوله کشی و شیب نادرست می تواند هر از گاهی باعث گرفتگی لوله ها شود و مشکلاتی را برای ساکنان ایجاد کند. اگر بیش از دو بار گرفتگی در بخشی از ساختمان در فواصل کمتر از 3 ماه وجود دارد ، مطمئن باشید که علت گرفتگی انباشت توده های ملاتی است که با گذشت زمان سطح مقطع لوله را کاملاً پر کرده است و راهکارش این است که  فنر بزنید. به اندازه بهار قطر چشمه لوله را باز کنید. در این حالت رسوبات تلنبار شده  به صورت ملات سفید یا خاکستری ، کل لوله در طی چند متر جمع می شود و حتی با چشمه به تنهایی ، گرفتگی بعد از مدتی تکرار می شود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه