لوله بازکنی توانیر رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی توانیر رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی توانیر

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی توانیر , قیمت مناسب ,  24 ساعته 09128650695

تلفن :  22280940 –  66973771 – 09105231040 شبانه روزی و بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی تهران توانیر با مدرن ترین تجهیزات نشت یابی و لوله بازکنی در خدمت شماست . رفع گرفتگی لوله و چاه فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی , چاهک حمام و آشپزخانه , تراس و حیات خلوت , پارکینگ و حیاط , انباری و مشاعات و نشت یابی با دستگاه نقطه زن .

عیب یابی و تعمیرات لوله کشی آب , فاضلاب و شوفاژ , تخلیه , طوقه بندی و تعمیرات چاه , بیرون آوردن اشیا از چاه توالت و لوله کشی , طراحی و اجرای لوله کشی ساختمان و تاسیسات , نصب و تعمیرات شیرالات , توالت فرنگی و لوازم بهداشتی تاسیساتی آپارتمان .

خدمات لوله بازکنی توانیر

خدمات لوله بازکنی توانیر

وجود رسوب و یک شی خارجی در لوله های فاضلاب میتواند باعث کیپ شدن کامل یا کاهش سرعت خروج پساب از فاضلاب توالت ایرانی , فرنگی , کفشور حمام و آشپزخانه , خروجی سینک ظرفشویی , پارکینگ یا مشاعات دیگر شوند . در بررسی ابتدایی در این موارد بایستی به انتخاب بهترین روش برای لوله بازکنی بپردازیم .

استفاده از فنر یکی از رایجترین شیوه ها برای رفع انسداد و گرفتگی لوله ها میباشد . اما ممکن است سایر روشهای ساده تر نیز بتواند در این مساله به ما کمک کند .

خارج کردن جسمی که مانع از حرکت فاضلاب میشود , هدف نهایی کار لوله بازکنی بوده و این عمل را میتوان با استفاده از ابزارالاتی مانند گیره فاضلاب و حتی دست نیز انجام داد . البته این به شرطی است که جسم مورد نظر در دسترس باشد .

برخی مواقع گرفتگی لوله بازکنی بیش از یک نقطه از لوله فاضلاب را درگیر کرده و ممکن است در امتداد لوله کشی فاضلاب امتداد داشته باشد . در اینگونه مسدود شدنهای لوله بایستی از روش رسوب تراشی لوله ها برای رفع گرفتگی استفاده نمود .

بکار بردن اسید و محلولهای شیمیایی نیز در گرفتگیها به هیچ وجه اصولی نبوده و بخاطر خرابیهایی که این مواد به بار می آورند از لحاظ اتحادیه لوله بازکنی مورد تایید نمیباشد .

ارایه کلیه خدمات لوله کشی و تاسیساتی توانیر , عیب یابی و  لوله بازکنی ونک , توانیر , یوسف آباد و محدوده مناطق اطراف .

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه