لوله بازکنی تهرانپارس رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی تهرانپارس رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی تهرانپارس

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی تهرانپارس شرقی و غربی

تلفن  09122437371-22533080 فوری و شبانه روزی

خدمات نشت یابی و تشخیص ترکیدگی و لوله بازکنی تهران با ارایه سرویس 24 ساعته و فوری در محدوده تهرانپارس شرقی و غربی و محدوده اطراف در خدمت شما شهروندان گرامی میباشد . رفع گرفتگی و لوله بازکنی با رعایت اصول بهداشتی و فنی با دستگاه ژنراتور فنرزنی و ماشین پمپ تراکم هوا و ابزارالات ویژه لوله بازکنی با سرویس کار مجرب و کاربلد تا ضمانت کاری یک ماهه صورت میگیرد .

رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه و توالت ایرانی , فرنگی , کفشور حمام , آشپزخانه , روشویی , خروجی  ماشین لباسشویی ظرفشویی , خروجی ناودان پشت بام , پارکینگ , حیات , دستشویی , بالکن , منهول , فاضلاب مشاعات لوله کشی ساختمان , خارج کردن اجسام از لوله و چاه توالت , تخلیه و تعمیرات چاه فاضلاب ساختمان و کلیه خدمات تاسیسات لوله کشی .

خدمات لوله بازکنی تهرانپارس

خدمات لوله بازکنی تهرانپارس

انسداد لوله های فاضلاب یکی از شایعترین معضلات در تاسیسات لوله کشی یک ساختمان بوده و احتمالا بسیاری از گرفتگیها بخاطر عدم استفاده درست از سیستم فاضلاب منازل و غیراصولی بودن لوله کشی فاضلاب ساختمان میباشد .

گرفتگیهای لوله فاضلاب علاوه بر پس زدن و خارج نشدن فاضلاب کثیف و بوجود آوردن میحطی آلوده , میتواند موجب تولید بوی نامطبوع دايمی در فضای محیط شود .

افتادن اجسام و اشیا خارجی مانند مسواک ,دستمال کاغذی , نوار بهداشتی , خمیردندان , چاه بست , قطعات پلاستیکی و جامد , مو , پوست تخم مرغ , میوه و ته مانده های چرب مواد غذایی و دیگر ذرات ریز و درشت از جمله این موارد هستند , که بسیاری از ما به سادگی از کنار آنها عبور میکنیم , اما ممکن است همین سهل انگاری موجب ایجاد گرفتگیهای زیادی در سطح مقطع لوله های فاضلاب و در نهایت انسداد آنها شوند .

از طرفی شیب بندی نامناسب لوله کشی فاضلاب , شکستگی داخلی لوله و عدم تناسب سایزبندی لوله کشی در سیستم فاضلاب یک ساختمان ممکن است , کارایی لوله کشی فاضلاب را به شدت کاهش داده و گاه و بیگاه شاهد گرفتگیهایی در لوله فاضلاب شوید که با مشکل آنها حتی با فنر زدن و استفاده از سایر ابزارالات حل نشده و مجبور به بازسازی لوله کشی شوید .

در شیوه های مختلف لوله بازکنی استفاده از روشهای فیزیکی مانند خارج کردن اشیا از چاه فاضلاب با ابزارهای مانند گیره فاضلاب مشکل گشا و فنر لوله بازکنی در اولویت هستند .

بکار بردن پمپ تراکم هوا و استفاده از محلولهایی که به لوله کشی صدمه نمیزنند را نیز میتواند در مراحل بعدی با تشخیص کارشناس لوله بازکنی انجام داد . جهت استفاده از نظرات و درخواست خدمات لوله بازکنی در تهرانپارس و محدوده با ما تماس بگیرید .

 

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه