لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی تجریش

خدمات رفع گرفتگی و لوله بازکنی تجریش , میدان قدس , سعدآباد و  باغ فردوس

تلفن : 22280940 – 22897832 – 09105231040 شبانه روزی , فوری و بدون تعطیلی

رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه توالت ایرانی و فرنگی , چاهک حمام و آشپزخانه , راه فاضلاب ماشین لباسشویی و ظرفشویی , کفشور پارکینگ , زیرزمین و مشاعات , ناودان پشت بام و..

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه نشت یابی نقطه زن , رفع گرفتگی با ژنراتورهای ویژه و فنرهای متناسب با گرفتگی لوله , رفع نم و بوی بد فاضلاب با مواد مخصوص

تخلیه چاه فاضلاب با ماشین آلات مکانیزه و پمپ لجن کش , حفر چاه و تعمیر چاه قدیمی و طوقه چینی , رسوب تراشی و لایروبی انواع چاه , کارشناسی محل مناسب برای حفر چاه کلیه خدمات تاسیساتی و لوله کشی با خدمات لوله بازکنی تهران 24 ساعته و سریع

خدمات لوله بازکنی تجریش

خدمات لوله بازکنی تجریش

علل و نشانه های گرفتگی لوله 

استشمام بوی بد فاضلاب در ساختمان و آپارتمان

تخلیه نشدن فاضلاب از سینک‌ آشپزخانه و روشویی

پس زدن  آب از کف سرویس بهداشتی و کفشور آشپزخانه

تجمع فاضلاب در کاسه توالت ایرانی و فرنگی و چاهک پساب فاضلاب

کاهش شدید سرعت خروج فاضلاب از چاه توالت , سینک ظرفشویی , روشویی و کفشورها

روشهای پیشنهادی بازکردن لوله فاضلاب در لوله بازکنی تجریش

استفاده از تلمبه دستی , بکار بردن فشار آب توسط شلنگ و ریختن حجم زیاد آب , و در صورت بررسی و اطیمنان حاصل استفاده از روشهای در آوردن اشیا از چاه توالت , لوله و کفشور .

اگر روشهای دم دستی برای بازکردن لوله جواب نداد , بایستی از یک لوله بازکن حرفه ای کمک بخواهید تا با استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر یا دریل و فنر مناسب برای لوله اقدام به بازکردن لوله مسدود کند .

انتخاب فنر مناسب علاوه بر اینکه به راحت تر بازشدن لوله کمک میکند , موجب میشود که لوله های زیرکار فاضلاب از ضربه های فنر در امان بمانند . زیرا اگر فنر سایز پایینتر انتخاب شود به اندازه کافی قدرت بازکردن نداشته و اگر سایز بالا برای لوله با قطر پایین انتخاب کنیم , ممکن است که هم کار لوله بازکنی کمی مشکل شود و هم اینکه قدرت فنرزنی زیاد بوده و موجب آسیب و شکستگی در بخشی از لوله اتصالات شود .

استفاده از پمپ لوله بازکن و دستگاه تراکم هوا نیز در برخی موارد میتواند بجای ژنراتور و فنر لوله بازکنی راهگشا باشد . زیرا در برخی موارد این دستگاه موثرتر میباشند . منتها انتخاب روش و شیوه لوله بازکنی در تجریشی بایستی توسط متخصصین امر تشخیص داده شود .

از این رو بهترست برای رفع گرفتگی لوله های و چاه خود با لوله بازکنی تجریش تماس گرفته تا در اسرع وقت با زبده ترین نیروهایی که فقط به صورت تخصصی اقدام به لوله بازکنی میکنند در محل حضور پیدا کرده و مشکل لوله ها را حل نمایند .

1 نظر
  • حمید
    Posted at 08:59h, 22 دسامبر پاسخ

    مطالب سایتتون واقعا عالیه . ممنون از خدماتتون

ارسال دیدگاه