تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی بنی هاشم

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی بنی هاشم

لوله بازکنی بنی هاشم

خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی بنی هاشم , شبانه روزی

اجرا و تعمیرات لوله کشی آب شوفاژ فاضلاب گاز , تعمیر موتورخانه پکیج کولر آبی گازی نصب شیرالات بهداشتی ساختمان توالت فرنگی روشویی و کلیه خدمات تاسیسات لوله کشی

تلفن :  09122437371-22533080 فوری و بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی شمس آباد , بنی هاشم, هروی با ارایه خدمات در کلیه زمینه های تاسیساتی , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز , نصب وتعمیر شیرالات و لوازم بهداشتی , نصب وتعمیر توالت فرنگی و روشویی , رفع نم و بوی بد فاضلاب , نصب و تعمیر موتورخانه شوفاژ و پکیج دیواری , سرویس کولر و کلیه خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی هروی , بنی هاشم , شمس آباد و محدوده اطراف .

نشت یابی با دستگاه , رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه و توالت ایرانی , فرنگی , کفشور حمام , آشپزخانه ,راه آب ماشین لباسشویی ظرفشویی , خروجی ناودان پشت بام , پارکینگ , حیات , دستشویی , بالکن , منهول و فاضلاب مشاعات .

لوله کشی لوله بازکنی بنی هاشم

تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی بنی هاشم

علت اصلی گرفتگی لوله ها ، انسداد عبور فاضلاب توسط اشیا ، رسوب رسوبات و مواد چرب و مصالح ساختمانی داخل لوله ها و اتصالات است. بیشتر گرفتگی های ناگهانی با سقوط جسم در فاضلاب شروع می شود و با تجمع چربی ، ذرات گرد و غبار ، مواد زائد ، مو و نخ و سایر مواد کوچک در اطراف جسم ادامه می یابد.

هرچه سریعتر اجسام خارجی را بردارید ، احتمال تجمع و نشست رسوبات کمتر است. گاهی اوقات به دلیل کند شدن مسیر عبور فاضلاب در پشت مکانی که بدنه در آن قرار دارد ، سکون آب باعث رسوب مواد ریز بر سطح مقطع داخلی لوله می شود که باعث انسداد کمی در مسدود شدن کامل لوله می شود. در طول زمان. این نوع ازدحام یک مشکل است.

به دلیل ناپیدا بودن علل اصلی گرفتگی داخل  داخل لوله فاضلاب ، در بیشتر مواقع ، با آزمایش و خطا ، علت گرفتگی را مشخص می کنیم و سپس سعی می کنیم از فنر و دستگاه لوله بازشویی مناسب استفاده کنیم. در بسیاری از موارد ، با اطلاعات ارائه شده توسط افراد محلی ، می توان تا حد زیادی به دلیل انسداد لوله و خارج شدن آن ، و در کمترین زمان و انرژی و همچنین کاهش خسارات احتمالی لوله بازکنی

هنگامی که علت گرفتگی لوله , افتادن اشیا در لوله و چاه قرار بوده و جسم مورد نظر قابل مشاهده است ، بهترین راه این است که جسم را از لوله خارج کنید و اگر این امکان وجود ندارد ، بهتر است جسم را به داخل لوله اصلی هدایت کنید. البته این به شرطی است که جسم لوله اصلی را مسدود نکند.

خدمات تاسیساتی تهران پایپر بنی هاشم با نمایندگی های مختلف در سراسر تهران آماده ارایه خدمات لوله کشی و لوله بازکنی به صورت شبانه روزی و فوری .

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه