تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی بلوار کاوه

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی بلوار کاوه

لوله بازکنی بلوار کاوه

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی بلوار کاوه , فوری و شبانه روزی 09128650695

تلفن : 22280940 – 22897832 -22537778 – 09105231040 با نرخ اتحادیه لوله بازکنی

ارایه کلیه خدمات لوله کشی تاسیساتی و رفع گرفتگی لوله در محدوه بلوار کاوه

لوله کشی آب فاضلاب شوفاژ گاز , نصب و تعمیرات موتورخانه پکیج شوفاژ و کولر

نصب و تعمیر شیرالات و لوازم بهداشتی , روشویی و توالت فرنگی

خدمات لوله بازکنی قیطریه , بلوار کاوه و محدوده اطراف با تجهیزات مدرن لوله بازکنی و رفع گرفتگی توالت فرنگی و سرویس ایرانی , کفشور سرویس بهداشتی , حمام و آشپزخانه , خروجی ماشین لباسشویی و ظرفشویی , کفشور ناودانی پشت بام و خرپشته , چاهک پارکینگ , زیرزمین , انباری , در آوردن اشیا از توالت  , مشاعات , تراس , بالکن , حیاط .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه نقطه زن , رفع نم و رطوبت سقف و دیوار , رفع بوی بد فاضلاب , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی ساختمان , لوله کشی آب و فاضلاب و شوفاژ , نصب شیرالات و لوازم بهداشتی و کلیه خدمات لوله بازکنی فرمانیه و بلوار کاوه .

لوله کشی لوله بازکنی بلوار کاوه

خدمات لوله بازکنی بلوار کاوه

برای عیب یابی و رفع هرگونه خرابی ، ابتدا باید علت بروز مشکل را با دقت بررسی کرده و سپس از بهترین روش برای رفع آن نارسایی استفاده کنید. لوله باز کردن نیز از این قاعده مستثنی نیست و بهترین راه برای پاک کردن انسداد ، بررسی دقیق دلایل انسداد و انتخاب بهترین راه برای رفع انسداد از لوله و چاه است.

بنابراین ، در اینجا ابتدا با عوامل اصلی گرفتگی و گرفتگی لوله ها و سپس با روش های باز کردن آنها سروکار خواهیم داشت.

دلیل اصلی انسداد و گرفتگی لوله های فاضلاب و چاه ها وجود سدی برای عبور فاضلاب است. ریزش اجسام خارجی ، ترک های داخل لوله های اتصال ، مصالح ساختمانی و رسوب گذاری و انسداد مسیر آبراه از اصلی ترین علل انسداد و نیاز به باز شدن لوله است.

برای هر یک از موارد ذکر شده ، از تکنیک های ویژه ای برای باز کردن لوله و رفع انسداد استفاده می شود. به طور معمول بستگی به لوله بازکن بستگی دارد که تعیین کنیم از چه روشی برای لوله باز استفاده می شود و ما در سرویس لوله باز عمومی ابتدا سعی می کنیم مطمئن ترین روش را انتخاب کنیم تا لوله دوباره بسته شود ، مجدداً مسدود نشود یا حداقل هنگامی که گرفتگی دارد حداقل به دست آورد.

اگر اشیاء داخل لوله توالت یا فاضلاب قرار گیرند ، بهترین راه این است که جسم را از انسداد جدا کنید. البته این کار کمی دشوار است و علاوه بر ابزارهای ویژه ، به مهارتهای خاصی نیز نیاز دارد. در صورت عدم خارج کردن شی مورد نظر ، لازم است از ژنراتور و فنر و در بعضی موارد وسیله پمپ فشرده سازی استفاده شود ، از طریق قسمت مسدود شده جسم را عبور داده تا به لوله رایزر برسد و در آنجا به دلیل قطر زیاد لوله با لوله فاضلاب اصلی در درون فاضلاب شهری یا چاه قرار می گیرد.

اگر هنوز نتوانیم مشکل گرفتگی را با این روش حل کنیم ، در مرحله آخر مجبور خواهیم شد لوله کشی را بازسازی کنیم که البته این مشکل کمی دارد و هزینه زیادی نیز دارد.

در صورت تجمع توده رسوب ، باید با استفاده از رسوب گذاری انجام شود ، که ترکیبی از فنر و شستشو با محلول های ویژه است. محلول های مخصوص شستشو حاوی ترکیباتی هستند که فقط رسوبات داخل لوله را شسته و بر اتصالات لوله و چسب های لوله تأثیر نمی گذارد. این روش بازکننده لوله بازکنی از راندمان بسیار بالایی در فارمانیه و سایر مناطق تهران برخوردار است و از هزینه های هولناک تعویض لوله های فاضلاب جلوگیری می کند.

1 نظر
  • afsharmohammadi
    Posted at 10:46h, 06 آگوست پاسخ

    یه تیم تخصصی برای لوله کشی ساختمان با کیفیت عالی و قیمت مناسب

ارسال دیدگاه