لوله بازکنی بلوار فردوس رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی بلوار فردوس رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی بلوار فردوس

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی بلوار فردوس فوری و شبانه روزی 09128650695

تلفن :  22280940 – 66973771  – 09105231040 365 روز سال , قیمت مناسب

خدمات لوله بازکنی تهران در بلوار فردوس شامل لوله بازکنی با ابزارالات و  تجهیزات مدرن رفع گرفتگی , ژنراتور و فنر , دستگاه پمپ تراکم هوا , لوله بازکنی چاه و لوله توالت ایرانی و فرنگی رفع گرفتگی چاهک حمام و آشپزخانه , پارکینگ , تراس , حیات , بالکن و مشاعات  .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , تخلیه چاه , تعمیرات و طوقه بندی چاه فاضلاب , در آوردن اشیا قیمتی و اجسام از چاه و لوله , تعمیرات لوله کشی فاضلاب و آب

خدمات لوله بازکنی بلوار فردوس

خدمات لوله بازکنی بلوار فردوس

گرفتگی در لوله ها بیشتر در لوله کشی فاضلاب رخ میدهد تا لوله کشی آب و شوفاژ و این مساله بخاطر این است که در سیستم فاضلاب , حرکت سیال تحت فشار نبوده و صرفا با نیروی جاذبه زمین به سمت چاه و لوله اصلی حرکت میکند . این قضیه به علاوه اینکه فاضلاب مصرفی در یک ساختمان به طور طبیعی حاوی مواد جامد ریز و درشت بوده و اینکه ممکن است ساکنین به چشم سطل زباله به فاضلاب ساختمان نگاه میکنند و هر آنچه که آشغال و کثیف است را به درون فاضلاب پرتاب میکنند , باعث میشود که غالب گرفتگیها در فاضلاب ساختمان بوجود بیاید .

هر چند که گرفتگی لوله کشی آب و شوفاژ نیز در بسیار ساختمانها دیده میشود , اما چون این نوع گرفتگیها اکثرا قابل بازشدن نبوده و ما در نهایت به تعویض و بازسازی لوله کشی آب و شوفاژ میشویم , در این مبحث به گرفتگی لوله های فاضلاب میپردازیم .

در هنگام اجرا و تعمیرات لوله کشی فاضلاب بایستی به انتخاب سایز , شیب بندی مناسب و تعیین بهترین مسیر با توجه به چیدمان و دکوراسیون آپارتمان و محل رایزر فاضلاب دقت کافی و اصلی داشت , تا در زمان استفاده مالکین به مشکلاتی نظیر گرفتگی لوله و نیاز به موارد مکرر لوله بازکنی نداشته باشند .

انتخاب سایز مناسب لوله بدین معناست که برای خروجی فاضلابی که مواد جامد کمی دارد , لوله کمتری انتخاب شده و برای خرجی فاضلاب با ذرات بزرگتر لوله قطورتر . مثلا اگر برای یک روشویی در سرویس لوله 110 انتخاب شود بسیار کار غیرفنی و خلاف اصول فاضلاب کشی را انجام داده اید , زیرا این مساله باعث میشود که علاوه بر اشغال کردن حجم اضافی و هزینه بیشتر , موجب میشود که به دلیل پهن بودن کف لوله و کم بودن شدت آب , مواد جامدی که در داخل فاضلاب موجود هستند , زودتر ته نشین شوند . با همین شرایط اگر یک لوله 63 یا 75 انتخاب شود به خاطر اینکه قاعدتا شدت آب در لوله های نازکتر بیشتر شده و موادجامد در آن فرضت کمتری با ته نشین شدن , ایجاد رسوب و در نهایت گرفتگی پیدا میکنند .

برای عیب یابی , رفع عیب لوله کشی , لوله بازکنی و خدمات تاسیساتی بلوار فردوس با ما تماس بگیرید . در خدمات لوله بازکنی غرب تهران میتوانید علاوه بر دریافت خدمات , برای براورد قیمت و تعیین هزینه و مشاوره در مورد چگونگی رفع مشکلات تاسیساتی در حد امکان با کارشناسان فنی ما گفتگو کنید .

 

 

1 نظر
  • Pingback:لوله کشی تاسیساتی بلوار فردوس - خدمات لوله کشی ساختمان کارا
    Posted at 21:29h, 06 سپتامبر پاسخ

    […] کلیه خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی بلوار فردوس شرق و غرب  تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه حرفه […]

ارسال دیدگاه