لوله بازکنی بلوار ارتش رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی بلوار ارتش رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی بلوار ارتش

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی بلوار ارتش شبانه روزی

تلفن  09122437371-22533080 فوری

خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی بلوار ارتش رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه و توالت ایرانی و فرنگی با ژنراتور و فنر لوله بازکنی در قطر و طول مختلف , رفع گرفتگی لوله آشپزخانه و ماشین لباسشویی , بازکردن کفشور حمام , پارکینگ , پشت بام و مشاعات .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , رفع بوی بد فاضلاب , رفع نم سقف و دیوار , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی ساختمان , لوله کشی فاضلاب و هواکش , لوله کشی آب سرد و گرم و شوفاژ روکار و توکار و لوله کشی گاز خانگی , نصب و تعمیر شیر و توالت فرنگی و کلیه خدمات تاسیسات لوله کشی و لوله بازکنی بلوار ارتش و اقدسیه .

خدمات لوله بازکنی بلوار ارتش

خدمات لوله بازکنی بلوار ارتش

فاضلاب در حال خروج از لوله ها  ، با ترکیب مخلوطی از آب و پسماند ، دارای مواد جامد در حالت تعلیق و محلول در آن است و بنابراین با کاهش سرعت آن در خروجی ، باعث رسوب ذرات جامد آن می شوند. علاوه بر زباله های انسانی ، چربی ها و روغن ها ، گرد و غبار ، بقایای مواد غذایی و مواد زاید نیز می توانند سرعت عبور آب را کاهش دهند.

گرفتگی لوله ها با رسوبات از آن دسته انسدادهایی است که به دلیل عدم رعایت اصول لوله های فاضلاب در اجرای لوله کشی و شیب نامناسب می تواند هر از گاهی انسداد لوله ایجاد کرده و ساکنین را با مشکل روبرو کند. . هرگاه انسداد بیش از دو بار در بخشی از ساختمان در فواصل زمانی کمتر از 6 ماه رخ داد ، اطمینان حاصل کنید که علت انسداد تجمع رسوب است که به مرور زمان مقطع لوله را کاملا مسدود کرده و فقط به همان اندازه می پرد. تا حد ممکن. قطر فنر لوله را باز کنید. در این حالت رسوب رسوب شده به صورت ملات سفید ، کل لوله در طول چندین متر جمع می شود و حتی به تنهایی جوانه می زند ، انسداد پس از مدتی تکرار می شود.

طولی نکشید که این سوراخ کوچک از رسوبات پر می شود و لوله دوباره مسدود می شود. برای این نوع قفل دو راه حل اساسی وجود دارد. ابتدا لوله قطعه مورد نظر را با رعایت اصول شیب فاضلاب تمدید کنید که البته این یک روش بسیار گران و گران است. این روش یک راه حل اساسی برای ترمیم لوله های فاضلاب است.

متناوباً ، با استفاده از یک ژنراتور و فنر لوله بازکن با محلول لوله بازکن لوله نه چندان قوی ، رسوب به تدریج برداشته می شود و تا زمانی که رسوب به طور کامل برداشته شود ، فنر لوله بازکنی به طور فیزیکی آن را ساییده و با آن شسته می شود با محلول مخصوص ، آب گرم و پودر لباسشویی دنبال کنید.

برای دریافت خدمات لوله بازکنی ,تاسیساتی و لوله کشی بلوار ارتش با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه