تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی باغ فردوس

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی باغ فردوس

لوله بازکنی باغ فردوس

خدمات تاسیساتی , لوله کشی ساختمان و لوله بازکنی باغ فردوس شبانه روزی

تلفن : 22280940 – 22897832 – 09105231040-09128650695 , فوری و بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی تجریش , باغ فردوس , دزاشیب و محدوده اطراف با خدمات و سرویس لوله بازکنی چاه توالت ایرانی و فرنگی , چاهک حمام و آشپزخانه , راه فاضلاب ماشین لباسشویی و ظرفشویی , کفشور پارکینگ , زیرزمین , ناودان پشت بام و مشاعات ساختمان .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , رفع نم و بوی بد فاضلاب ساختمان , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی آب , فاضلاب و شوفاژ ساختمان , نصب و تعمیر شیرالات و لوازم بهداشتی و توالت فرنگی , نصب وتعمیرات موتورخانه , سرویس کولر آبی و گازی اسپلیت , عیب یابی و راه اندازی پکیج دیواری و کلیه خدمات تاسیساتی و لوله بازکنی دربند ,تجریش باغ فردوس دربند و محدوده اطراف .

لوله کشی لوله بازکنی باغ فردوس

لوله کشی و لوله بازکنی باغ فردوس

هنگام نصب لوله های فاضلاب در یک ساختمان ، اندازه ، شیب و طول لوله های موجود در کف را بایستی در نظر گرفت . نسبت اندازه میزان فاضلاب مورد استفاده و قطر لوله مورد استفاده می تواند تأثیر مستقیمی در خروج پساب از محل داشته باشد و هرچه اندازه لوله فاضلاب بزرگتر باشد ، خروج پساب از سایت راحت تر است. شیب استاندارد لوله کشی فاضلاب 1درصد بوده و این مهم در تمامی لوله کشی فاضلاب بایستی رعایت شود .

البته این را هم باید در نظر داشت که استفاده از لوله های فاضلاب ضخیم تر کفپوش ساختمان و شیب لوله ها را کمی دشوار می کند. در عین حال ، در جاهایی که بهره وری بسیار زیاد نیست ، استفاده از لوله های بزرگتر می تواند باعث تجمع رسوبات در انتهای لوله فاضلاب شود. به عنوان مثال ، در لوله کشی ماشین لباسشویی خانگی ، از لوله 110 به هیچ وجه نباید استفاده شود زیرا باعث می شود رسوب در هنگام شستشو و تخلیه رسوب به قسمت انتهایی لوله برسد و درنهایت باعث گرفتگی و گرفتگی شود و آشپزخانه اصلاً به آن احتیاج ندارد. اندازه لوله ای ندارد و می توانیم لوله کشی خوبی با 63 یا 75 لوله داشته باشیم. برعکس نیز صادق است و برای اینکه مرتباً نگران گرفتگی و باز کردن لوله نباشید ، بهتر است از لوله 100 میلیمتر یا بیشتر برای تخلیه لوله فاضلاب توالت استفاده شود ، به طوری که فاضلاب های فله مثلاً توالت ، به داخل چاه هدایت شود.

برای دریافت خدمات لوله بازکنی الهیه , تجریش و شمال تهران با ما تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه