لوله بازکنی اوین رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی اوین رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی اوین

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی اوین , حضور سریع و 24 ساعته در محل 09128650695

تلفن : 22280940 – 22897832 -22617422 – 09105231040 فوری و شبانه روزی

خدمات لوله بازکنی ولنجک , اوین , محمودیه و زعفرانیه با دستگاه ژنراتور و پمپ تراکم هوا هر گرفتگی و انسداد چاه و لوله ای را به صورت تضمینی باز میکند . رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه و سرویس توالت ایرانی و فرنگی , راه آب حمام , آشپزخانه , بالکن و تراس , لوله بازکنی پارکینگ , حیاط , ناودانی پشت بام ,منهول , سپتیک , استخر , زیرزمین و مشاعات .

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله با دستگاه نقطه زن , رفع نم و رطوبت سقف و دیوار , پیداکردن و رفع بوی بد و نامطبوع فاضلاب , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی آب , فاضلاب و شوفاژ , نصب و تعمیر شیرالات و لوازم بهداشتی و تاسیساتی , و کلیه خدمات تاسیسات لوله کشی و رفع گرفتگی با خدمات لوله بازکنی تهران پایپر با تیمی حرفه ای و مجرب .

خدمات لوله بازکنی اوین

خدمات لوله بازکنی اوین

تجربه و آگاهی از دلایل واقعی و نوع انسداد برای باز کردن صحیح مانع برای اصول اساسی در انتخاب روش و روش باز کردن لوله ضروری است.

اگرچه بیشتر درب بازکن های لوله ای با فنر ساخته می شوند و درصد کمی از روش های دیگر برای از بین بردن انسداد استفاده می شود ، با توجه به اینکه فنرینگ به روش های مختلفی مانند انتخاب اندازه و سرعت موتور ژنراتور و استفاده از ابزارهای دیگر نیاز دارد. بهتر است قبل از استفاده از فنر لوله بازکننده ، یک مرور کلی انجام دهید.

به عنوان مثال برای فنر لوله آشپزخانه که معمولاً از لوله 6 یا 7 ساخته می شود ، باید از چشمه ای نسبتاً نازک مانند راه آب  قطر 1/5 استفاده کرد. توپی توالت ایرانی همچنین دارای یک خروجی اندازه 10 است که ضخیم تر است. طول چشمه را می توان با توجه به نوع و عمق انسداد نیز تعیین کرد. با افزایش طول فنر سرعت و قدرت موتور را افزایش می دهیم کف سر فنر دارای قدرت و چرخش صحیح برای ضربه به جرم و جسم مورد نظر است.

در طول این عملیات باید مراقب ایمنی و حضور اشخاص باشیم و همچنین مراقب باشیم که به لوله ها  آسیبی وارد نشود ، خصوصاً فنرزنی بلند  و طول زیاد ، لوله ها ، اتصالات و لوازم جانبی اطراف آن.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه