لوله بازکنی امیرآباد رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی امیرآباد رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی امیرآباد

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی امیرآباد , سرویس فوری و شبانه روزی 09128650695

تلفن دفتر مرکزی :  22280940 – 66973771  – 09105231040 ارزان و گارانتی

خدمات لوله بازکنی امیرآباد با بکارگیری تجهیزات مدرن لوله بازکنی دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی , دستگاه پمپ تراکم هوا در انواع مختلف و متناسب با لوله های متفاوت در لوله بازکنی و رفع گرفتگی چاه فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی , لوله کفشور آشپزخانه , دستشویی و حمام , رسوب تراشی کف لوله ,  لوله بازکنی پارکینگ , حیات و مشاعات , در آوردن اشیا از لوله

سایر خدمات لوله بازکنی تهران در امیرآباد تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب , تعمیر توالت فرنگی , شیرالات و لوازم بهداشتی , تعمیر , حفر , طوقه بندی و تخلیه چاه و کلیه خدمات تاسیساتی و لوله کشی .

خدمات لوله بازکنی امیرآباد

خدمات لوله بازکنی امیرآباد

برای جلوگیری از انسداد لوله ,  چاه و گرفتگی توالت فرنگی با اشیا بهترین کار ممانعت از سقوط و ورود اجسام حتی ذرات کوچک به داخل آنهاست و در این راه مخصوصا در مورد اماکنی لوله کشی فاضلاب آنها مشکل فنی دارد , بایستی به شکل وسواس گونه ای مراقب باشید تا این گرفتگیها تکرار نشوند . زیرا در برخی موارد شاید حتی استفاده از فنر لوله بازکنی و سایر تجهیزات برای بازنمودن لوله چاره کار نباشد و شما مجبور به کندن و تعویض لوله کشی فاضلاب شوید که مسلما اینکار علاوه بر هزینه های زیادی که دارد , معطلی چند روزه و دردسرهای ویژه خود را دارد .

این ضعف در ساختمانهایی که لوله کشی ساختمان با شیب بندی مناسبی اجرا نشده اند و یا طول لوله های فاضلاب کارشده در کف بیش از حد بلند میباشند , بیشتر هویدا میشوند . البته اگر این مساله به دفعات تکرار شود و لوله بازکنی و سپس رسوب تراشی لوله ها کارساز نباشد ,مجبور به تعویض کل یا بخشی از لوله های افقی ساختمان هستیم . اینگونه گرفتگیها در زانوهای 90 درجه فاضلاب نیز بسیار اتفاق افتاده و در بسیاری از نقاط بهترست از دو زانوی 45 درجه برای تغییر جهت لوله کشی استفاده نمود .

در موارد عادی گرفتگی نیز بهترین روشها خارج کردن اشیا افتاده و در نهایت فنرزدن با دستگاه ژنراتور و دریل است که با دورانی که در داخل لوله انجام میدهد , اشیا و توده های تجمع کرده را از هم پاشانده و به سمت لوله اصلی و نهایتا فاضلاب شهری هدایت میکند . اما انتخاب فنر مناسب برای لوله بازکنی و حتی نرمی فنر نیز میتواند , در کیفیت لوله بازکنی تاثیر داشته باشد .

جهت ارایه کلیه خدمات لوله کشی , لوله بازکنی و تاسیساتی امیرآباد تماس بگیرید .

 

2 دیدگاه
 • حمید
  Posted at 10:17h, 11 دسامبر پاسخ

  عالی مرسی از مطالب خوب سایتتون

 • حمید
  Posted at 11:55h, 06 ژانویه پاسخ

  خیلی خدمات شرکتتون خوبه
  از خدماتتون استفاده کردیم و راضی بودیم

ارسال دیدگاه