تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی امانیه شوفاژ شیرالات

تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی امانیه شوفاژ شیرالات

لوله بازکنی امانیه

خدمات تاسیساتی نشت یابی و لوله بازکنی امانیه , فوری و شبانه روزی

خدمات اجرا و تعمیرات لوله کشی آب گاز شوفاژ فاضلاب

نصب و تعمیرات موتورخانه شوفاژ پکیج رادیاتور شیرالات توالت فرنگی

تلفن :  22533080-09122437371 24/7 و بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی تهران امانیه با رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه و لوله توالت ایرانی و فرنگی , رفع کیپ شدن لوله و سیفون و کفشور آشپزخانه , خروجی ماشین لباسشویی , ظرفشویی و چاهک حمام , حیاط , پارکینگ , پشت بام, تراس و مشاعات ,تخلیه,تعمیرات چاه

تشیخص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , عیب یابی و تعمیرات لوله کشی اب و فاضلاب , شیرالات بهداشتی , توالت فرنگی , روشویی و لوازم بهداشتی , تاسیسات گرمایشی  و کلیه خدمات تاسیساتی لوله کشی لوله بازکنی جردن امانیه ولیعصر .

خدمات لوله بازکنی امانیه

خدمات لوله بازکنی امانیه

در صورت سالم بودن لوله کشی ساختمان و عدم سقوط اجسام خارجی به داخل چاه و لوله فاضلاب , به طور استاندارد نبایستی هیچ نوع گرفتگی و انسدادی شکل بگیرد . زیرا یک لوله فاضلاب با شیب مناسب و طول کم لوله های افقی سریعا پسابهای خانگی را به لوله عمودی فاضلاب یا رایزر انتقال داده و از آنجا نیز با شتاب به چاه منتقل میشود .

اما سوال اینجاست که چرا یک لوله فاضلاب دچار گرفتگی میشود ؟

وجود هر شی و مانعی که از خروج فاضلاب جلوگیری کند . این شی میتواند تمام یا بخشی از لوله کشی فاضلاب را مسدود کرده و باعث شود تا آب خروجی فاضلاب به راحتی خارج نشده و انسداد ایجاد کند .

گرفتگیها بعضا ناگهانی و در برخی موارد تدریجی بوجود می آیند . در گرفتگیهای ناگهانی یک جسم مانند مسواک , صابون و … به درون چاه و لوله فاضلاب افتاده و پس از گذشت مدت کوتاهی راه فاضلاب را مسدود میکند . اگر نتوانیم به هر وسیله ای جسم مورد نظر را از فاضلاب خارج کنیم , ناچار به استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی میشویم .

دسته دیگری از گرفتگیها در بلندمدت اتفاق میفتند که بعضا با ورود یک شی و ته نشین شدن رسوبات و در برخی موارد بدون ورود هیچ جسمی تنها بخاطر شیب بندی نامناسب لوله کشی فاضلاب رخ میدهند .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه