لوله بازکنی الهیه و رفع گرفتگی چاه توالت حمام و آشپزخانه

لوله بازکنی الهیه و رفع گرفتگی چاه توالت حمام و آشپزخانه

لوله بازکنی الهیه

خدمات تاسیساتی و لوله بازکنی الهیه , شبانه روزی و فوری 09128650695

تلفن :  22280940 – 22897832 – 09105231040 فوری , 24 ساعته , 7 روز هفته

رفع گرفتگی و لوله بازکنی با ژنراتور فنر سایزبندی, دستگاه پمپ تراکم هوا و تجهیزات پیشرفته بازکردن چاه و لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی , رفع گرفتگی کفشور چاه حمام و آشپزخانه لوله بازکنی ناودانی پشت بام , پارکینگ , تراس , بالکن , استخر , منهول , سپتیک و مشاعات بیرون آوردن اشیا قیمتی و گوشی موبایل از چاه توالت ,تراشیدن رسوبات و مصالح از داخل لوله

سایر سرویسهای خدمات لوله بازکنی تهران پایپر در الهیه شامل تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , تعمیر لوله کشی آب , فاضلاب , شوفاژ و گاز خانگی , نصب و تعمیر شیرالات بهداشتی و ساختمانی , نصب رادیاتور شوفاژ و پکیج , تعمیرات و  تخلیه چاه

خدمات لوله بازکنی الهیه

خدمات لوله بازکنی الهیه

علل گرفتگی و انسداد لوله

هر انسدادی در لوله و چاه فاضلاب میتواند نشانه های گوناگونی از ورود اجسام و اشیای جامد به داخل لوله و چاه باشد , که ممکن است به مرور زمان و در برخی موارد بلافاصله موجب گرفتگی در راه عبور فاضلاب خروجی بخشهای مختلفی از راه آب را مسدود نماید .

اجسام جامد نسبتا درشت و ذرات ریز معلق در فاضلاب به صورت تجمع و انباشته شدن یا حتی جداگانه سرعت خروج فاضلاب را به طور محسوسی کاهش داده و این کم شدن سرعت و سکون در فاضلاب , باعث ته نشین شدن ذرات بیشتری شده و ممکن است در یک بازه کوتاه مدت , سقوط حتی یک صابون و مسواک با جذب مو و رسوبات مقدمات یک گرفتگی را در لوله های سایز بزرگ نیر فراهم نماید .

برای جلوگیری از گرفتگی بهترست , بلافاصله پس از افتادن جسم جامد به فکر خارج کردن شی مورد نظر از داخل چاه با ابزارالات مخصوص یا کمک گرفتن از خدمات لوله بازکنی باشیم تا گرفتگی سنگین تر نشود . زیرا در انسدادهای سنگین ممکن است باعث صدمات بیشتری نظیر نشتی از لوله اتصالات فاضلاب و صرف هزینه های بیشتر شود .

روشهای بازکردن لوله فاضلاب

از متداول ترین روشهای بازکردن لوله فاضلاب میتوان به استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی اشاره نمود . روشهای دم دستی که برای بازکردن فاضلاب استفاده میشود نیز بکار بردن تلمبه دستی و شیلنگ برای لوله بازکنی هستند . استفاده از اسید لوله بازکنی را نیز ما در لوله بازکنی تهران پایپر در الهیه به هیچ وجه توصیه نمیکنیم , زیرا به لوله های صدمات بیشتری میزنند .

روش دیگر برای لوله بازکنی نیز بکار بردن دستگاه پمپ تراکم هوا میباشد , که برای موارد خاص و لوله هایی که فنر به آنها دسترسی نداشته و یا قدرت کافی را ندارد , مورد استفاده قرار میگیرد .

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه