لوله بازکنی اقدسیه رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی اقدسیه رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی اقدسیه

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی اقدسیه , موحددانش , سپند

تلفن : 22533080-09122437371 فوری شبانه روزی

خدمات لوله بازکنی تهران در اقدسیه , تشخیص ترکیدگی , نشت یابی با دستگاه , رفع گرفتگی و لوله بازکنی چاه و لوله توالت ایرانی و سرویس بهداشتی فرنگی , کفشور حمام و آشپزخانه , حیات , تراس , پارکینگ , دریچه بازدید , منهول , سپتیک و مشاعات ساختمان

عیب یابی و رفع عیب لوله کشی ساختمان , رفع بوی بد فاضلاب , رفع نم و رطوبت دیوار و سقف , تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب , شیرالات و شوفاژ , بیرون آوردن اشیا از درون لوله فاضلاب و کلیه خدمات تاسیساتی لوله کشی و لوله بازکنی نیاوران , اقدسیه و منظریه .

خدمات لوله بازکنی اقدسیه

خدمات لوله بازکنی اقدسیه

گرفتگیهای ساده را میتوان با تلمبه دستی و حتی فشار آب شیلنگ باز نمود و این گرفتگیهای نسبتا مستحکم هستند که معمولا با فنر لوله بازکنی و دستگاه ژنراتور و تنظیم سایز و قدرت دستگاه باز میشوند .

اما بعضا برخی از گرفتگیها بدلیل لوله کشی غیر اصولی و دیگر اشکالات فنی در ساختمان با فنر زدن هم بازنشده و در صورت بازشدن , گرفتگی تکرار میشود . این نوع گرفتگیها اغلب در طبقات اول ساختمان اتفاق میفتد , جایی که لوله اصلی توان خروج فاضلاب را نداشته و پساب کل واحدهای ساختمانی به کفشور پایین ترین نقطه ممکن , یعنی یک کفشور از طبقه اول پس زده میشود .

در این موارد هیچ لوله بازکنی نمیتواند ادعا کند که با فنرزدن مشکل برای همیشه حل میشود , زیرا در این موارد لوله های افقی زیرسقفی یا کف , به شدت مملو از لجن و ملاتهای فاضلابی چرب شده و لوله ای که فنر زده میشود به اندازه قطر فنر یا کمی بیشتر باز میشود و این روزنه ریز پس از مدتی دوباره پرشده و فاضلاب از همان نقطه پس میزند .

تعویض لوله کشی اساسی ترین کار ممکن است , اما یکی از روشهایی که میتواند برای تکرار گرفتگی و یا حداقل به تعویق انداختن آن بیانجامد , رسوب زدایی یا شستشوی رسوبات داخل لوله های فاضلاب است که شیوه تلفیقی همراه با استفاده از فنر لوله بازکنی , آب و محلولهای شیمیایی است .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه