لوله بازکنی آجودانیه رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی آجودانیه رفع گرفتگی چاه توالت حمام آشپزخانه

لوله بازکنی آجودانیه

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی آجودانیه , سریع و ارزان

تلفن : 22533080-09122437371 فوری و شبانه روزی

خدمات لوله بازکنی تهران در آجودانیه با ارایه خدمات رفع گرفتگی لوله و چاه فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی , حمام , آشپزخانه , خروجی ماشین لباسشویی , ظرفشویی , لوله بازکنی ناودان پشت بام , پارکینگ , زیرزمین , بالکن , تراس دستشویی ,استخر ,سپتیک و مشاعات رفع گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت حمام و پارکینگ .

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی لوله با دستگاه , عیب یابی لوله کشی و تاسیسات ساختمان , اجرا و تعمیرات لوله کشی آب , فاضلاب و شوفاژ , شیرالات و لوازم بهداشتی , و کلیه خدمات تاسیسات ساختمانی , لوله کشی و لوله بازکنی شمال تهران , نیاوران, آجودانیه ,اقدسیه

خدمات لوله بازکنی آجودانیه

خدمات لوله بازکنی آجودانیه

دو دلیل اصلی برای ایجاد انسداد لوله فاضلاب وجود دارد.

فرض اولیه این است که در داخل فاضلاب یک جسم محکم وجود دارد که به طور جزئی یا کلی باعث عبور آب می شود و با تجمع مو ، گریس یا سایر ذرات ریز ، عبور فاضلاب را به طور کامل مسدود می کند یا آن را کند می کند. استفاده از توالت ، حمام ، توالت ، سینک و سایر قسمت های ساختمان مختل می شود.

نوع دیگری از گرفتگی این است که به دلیل گذشت زمان ، شیب نامناسب لوله فاضلاب ، شکستگی در داخل لوله ، وجود یک جسم خارجی و سایر نقص در سیستم فاضلاب ، سطح داخلی لوله فاضلاب به تدریج جمع می شود ، تجمع می یابد و عبور از فاضلاب این لوله امکان پذیر یا خیلی سخت نیست.

اگرچه بیشتر انسدادها با فنرزدن برداشته می شوند ، اما با برخی مواقع ، یک کار ساده می تواند مشکل انسداد لوله را حل کند. به عنوان مثال ، در صورت انسداد ناشی از ریزش اشیاء داخل لوله کشی و چاه ها ، خارج کردن جسم از لوله فاضلاب با ابزار و مراقبت می تواند کار را از بین ببرد و از تشکیل بهار جلوگیری کند.

علاوه بر پیروی از قوانین بهداشت و ایمنی ، بازكنندگان باید مراقب باشند در صورت ورود به لوله ، به اتصالات فاضلاب ، توالتهای ایرانی و فرانسوی ، سیفون و لوازم جانبی آسیب نرسانند.

لازم به ذکر است که استفاده از اسیدها و مواد شیمیایی به ویژه هنگام باز کردن لوله ها روشی غیر اصولی است و ما هنگام باز کردن خطوط لوله در شمال تهران از این روش استفاده نمی کنیم ، مگر در موارد نادر و فقط برای رسوب زدایی .

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه