سرویس کولر جنت آباد 09122437371 تعمیر کولر آبی و گازی

سرویس کولر جنت آباد 09122437371 تعمیر کولر آبی و گازی

سرویس کولر جنت آباد

نصب , راه اندازی و سرویس کولر جنت آباد شبانه روزی

09122437371 – 22533080 کولر آبی و گازی اسپلیت

سرویس کولر آبی , سرویس کولر گازی , سرویس و تعمیر داکت اسپلیت ساختمان

تعمیر کولر آبی , تعمیر کولر گازی                         

شارژ گاز کولر گازی اسپلیت

عیب یابی و رفع عیب اسپلیت

تعمیرات پنل داخلی و کمپرسور خارجی کولر گازی

نصب و تعویض قطعات کولر آبی و سلولزی , موتور کولر , پمپ آب کولر , برزنت , پوشال , یاتاقان,شناور , تسمه , فولی  دیگرلوازم کولر

لوله کشی, وکیوم و درین کولرگازی

کابل کشی برق کولر اسپلیت و کولر آبی

تعمیر سرویس کولر جنت آباد

سرویس کولر آبی جنت آباد

در زمان سرویس کولر آبی پس از نظافت و روغن کاری کولر باید به عملکرد لوازم کولر دقت نمود تا به طور مناسب کار کنند . نسبت به تعویض پوشال کولر هم دقت ویژه ای  نمایید , چرا که با وجود آلودگی هوای شهر تهران تعویض پوشال بهتر است که هر ساله انجام شود .

بررسی مسیر آب پمپ و آبرسانی به پوشال کولر از اموری است که بایستی دقت شود.

شناور , برزنت , شیلنگ و لوله های آبرسانی , تشت کولر , حلزونی , یاتاقان و شفت از ادوات کولر آبی هستند که در موقع سرویس کولر باید بررسی شوند.

تنظیم شناور به میزان مناسب هم باعث صرفه جویی در مصرف آب شده و از سرریز شدن اب جلوگیری میکند و با آبرسانی مناسب به پوشالها موجب خنک شدن باد خروجی خواهدشد .

پارگی و وجود درز در برزنت نیز موجب تلفات باد تولید شده میشود و باد کولر ضعیف میشود . سوراخ بودن تشت کولر هم موجب از بین رفتن آب و حتی خرابی ایزوگام میشود .

تعمیر کولر آبی جنت آباد

نصب , راه اندازی , سرویس و تعمیر کولر آبی جنت آباد شمالی و جنوبی , شاهین شمالی و جنوبی , کبیری , گلستان ,چهارباغ , بزرگراه ستاری شمال و جنوب , اتوبان آبشناسان

برای تعمیر کولر ابتدا باید سیم کشی و کلید کولر بررسی شوند. کولر آبی هنگامی به تعمیر احتیاج پیدا میکند که یا باد خروجی گرم است و یا ضعیف میباشد . البته غیر از این ممکن است به دلایلی همچون خراب شدن یاتاقان , فولی و شفت دچار سرو صدای ناهنجار شده و یا خرابی شناور باعث سرریز شدن یا نرسیدن آب به پوشال کولر آبی شود .

1- بادی از خروجی کولر بیرون نیاید که علل زیر میتوند از دلایل آن باشد.

سوختن دینام یا موتور کولر که راه حل تعمیر تعویض یا سیم پیچی مجدد موتور کولر است.

خرابی بوش موتور , یاتاقان ها و قطعات مکانیکی کولر که بایستی تعویض شوند.

خرابی و پارگی تسمه که بایستی تعویض و یا تنظیم شود. خرابی و پاره بودن برزنت کولر یا مسدود بودن کانال های کولر آبی , بسکوات کردن تسمه روی فولی نیز میتواند باعث شود که قدرت انتقال نیرو کاهش پیدا کردن و شوت کردن باد توسط کولر ضعیف شود .

2- باد خروجی کولر خنک نمیباشد دلایل آن هم به شرح زیر است:

از کار افتادن پمپ کولر آبی که باید تعویض شود.

نرسیدن آب به پوشالها که به علت انسداد لوله ها و ناودانی های پوشال میباشد.

عدم وجود آب یا کم بودن میزان آن در کف کولر که به علت سوراخ بودن کف , خرابی و تنظیم نبودن شناور و پاره شدن شیلنگ کولر پیش آمده است.

سرویس کولر شاهین شمالی

دلایل فوق از مشکلات متدوال در خرابی کولر های آبی است و ممکن است , علل دیگری موجب خرابی و کاهش راندمان و بهروری کولر آبی اتفاق بیفتد.

گرمی بیش از حد هوا در روزهای اوج گرما برخی مواقع این احساس را به ما القا کند که کولر درست کار نمیکند که در این صورت بهتر است از یک سایه بان برای افزایش کارایی کولر استفاده نمایید.

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه