سرویس کولر جردن 09122437371 تعمیر کولر آبی گازی

سرویس کولر جردن 09122437371 تعمیر کولر آبی گازی

سرویس کولر جردن

نصب , تعمیرات و سرویس کولر جردن  09122437371-22533080 کولر آبی  و کولر گازی اسپلیت , سرویس کولر آبی و سلولزی

سرویس کولر گازی اسپلیت و کولر آبی      بدون تعطیلی و شبانه روزی

شارژ گاز کولرگازی اسپلیت , عیب یابی و رفع ایرادات اسپلیت تعمیرات پنل داخلی و یونیت خارجی کولر گازی

نصب و تعویض قطعات کولر آبی و سلولزی , موتور کولر , پمپ , برزنت , پوشال , یاتاقان,شناور دیگرلوازم کولر , لوله کشی گاز و درین کولرگازی کابل کشی برق کولر اسپلیت و کولر آبی و ارایه کلیه خدمات لوله کشی و تاسیساتی با تهران پایپر .

تعمیر و سرویس کولر جردن

تعمیر کولر جردن

خدمات سرویس و تعمیر کولر جردن خیابان آفریقا( بلوار نلسون ماندلا ), امانیه , ناهید,اسفندیار

چهارراه جهان کودک , آفریقای جنوبی و محدوده اطراف

سرویس کولر آبی و گازی اسپلیت که با شروع فصل گرما روشن میشوند یک امر ضروری به نظر میرسد.

با سرویس اولیه کولر علاوه بر افزایش عمر مفید کولر آبی و گازی اسپلیت میتوان به حداقل استهلاک به حداکثر بهروری و استفاده از خنکای کولر رسید.

سرویس کولر گازی جردن

با پیشرفت تکنولوژی در چند سال اخیر کولرهای گازی اینورتر با مصرف کم به بازار عرضه شد.

کندانسورهای اسپلیت را میتوان از لحاظ کارکرد به دو نوع دور ثابت و دور متغیر که همان اینورتر است طبقه بندی کرد. در کولرهای اسپلیت معمولی با  کنترل دما به وسیله خاموش و روشن شدن کمپرسور انجام میشود.

که خود این خاموش و روشن شدن باعث میشود به برق سیستم شوک الکتریکی وارد شده و علاوه بر بالا بردن مصرف برق دستگاه زودتر آسیب ببیند.

نصب کولر جردن

اینورتور ها  همانطور که از اسم آنها مشخص است به کاهش و افزایش دور کمپرسور از خاموش و روشن شدن مجدد و مکرر کمپرسور یا موتور کولر ممانعت کرده و مصرف برق را کاهش میدهند.

کولرگازی اسپلیت در دو نوع زمینی و دیواری بنا به انتخاب و موقعیت مکانی نصب میشود. در زمان استفاده از کولر گازی نیز برای استفاده بهتر و کاهش خرابی آن بهتر است دمای آن را روی 25 درجه قرار دهید تا علاوه بر خنکای مطلوب مصرف انرژی و اصطحلاک دستگاه کاهش پیدا کند.

تعمیر کولر گازی جردن

ویژگی اصلی کولر گازی تبادل حرارتی از طریق لوله ها , کویل ها و  فین ها با هوای محیط میباشد. جهت محاسبه و خرید کولرگازی مورد نیاز در منازل در طبقات وسطی ساختمان برای  هر متر مربع حدود 400 تا 600  و در خانه ها و اماکنی که بالای آنها پشت بام است به دلیل نور آفتاب ، برای هر مترمربع مساحت بین 600 تا 800  را بایستی در نظر گرفت. سرویس کولر جردن البته پارامترهای دیگری نیز در محاسبه موثر هستند که باید در نظر گرفت.

سرویس کولر آبی جردن

تعمیر و سرویس کولر آبی جردن هر چند که کار راحتی به نظر میرسد بایستی با نهایت صبر و حوصله انجام شود.

تمیز کردن و شستشوی کولر و قطعات آن و زدودن گردو غبار از لوازم کولر از ارکان اصلی سرویس کولر آبی میباشد. سرویس و روغنکاری لوازم مکانیکی کولر آبی شامل یاتاقان , و مطیمن شدن از صحت کارکرد و سلامت لوازمی مانند

تسمه , فولی , پروانه حلزونی و سایر قطعات کولر ابی نیز باید در مرحله بعدی صورت میگیرد. سرویس کولر جردن تست کردن  , موتور کولر ابی ,واتر پمپ و سیستم برق کولر .

تعویض پوشال , چکاب شیر کولر , فلوتر کولر , شلنگها و لوله های آب کولر و لوازم سیکل انتقال باد شامل , کانال , دریچه , برزنت و حلزونی کولر نیز باید سرویس شوند.

تعمیر کولر آبی جردن

تعمیرات کولر آبی معمولا متوجه قطعات مصرفی میشوند.

اکثر قطعات کولر آبی قابلیت و ارزش تعمیر نداشته و بایستی تعویض شوند. موتور کولر قطعه اصلی کولر آبی است که در صورت خرابی یا نیم سوز شدن یا باید سیم پیچی شود یا در صورت خرابی بوشها و شفت تعویض شوند.

البته این قضیه به قیمت دینام کولر و اجرت سیم پیچی نیز بستگی دارد. مابقی اقلام کولر همگی تعویضی هستند و تعمیرکردن آنها ارزش ندارد.

لوازمی مانند پمپ , یاتاقان , تسمه , کفی , حلزونی , فولی , شفت و سایرلوازم کولر آبی در صورت خرابی بایستی تعویض شوند.

جهت درخواست تعمیرکار و سرویسکار کولر جردن و سایرخدمات تاسیساتی با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه