سرویس پکیج تهران

سرویس پکیج تهران

سرویس پکیج تهران

نصب , تعمیرات و سرویس پکیج تهران

تلفن : 09122437371 -22533080  سراسر تهران

نصب انواع پکیج شوفاژ دیواری ایرانی و خارجی

نصب رادیاتور شوفاژ , هواگیری و آب بندی رادیاتور

نصب و تعمیر پکیج تک مبدل و دومبدل و  مخزن دار

تعمیر و سرویس پکیج شوفاژ دیواری تمام مدلها و برندهای پکیج

جابجایی و لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتورها

رسوب زدایی و شستشوی مبدل پکیج

عیب یابی , تعویض و تعمیر برد پکیج

عیب یابی و رفع عیب ارورهای پکیج

لوله کشی و تبدیل آبگرمکن به پکیج دیواری

ارایه خدمات به تمام پکیج های ساخت ایران و دیگر کشورها از جمله ایران رادیاتور , بوتان , ایساتیس , آریستون , فرولی , بوش , زیمنس , گلدایران , استانبول , ایمرگس , لورچ , تاچی ,توشیبا , وایلانت , باکس ,مرکوری , آلزان

سرویس پکیج تهران

روشهای سرویس پکیج تهران

رسوبگیری یا اسید شویی مبدل پکیج یک کار دقیق تعمیر پکیج می باشد. برای اجرای  این مهم نیاز به یک پمپ اسید شویی مناسب است.

برای اسیدشویی پکیج این کار باید به نکات زیر توجه کرد.

1- استفاده از اسید  خوب دیسکلر. هرگز از جوهر نمک استفاده نشود.

2- اجرای کار در یک فضای مناسب و استفاده از وسایل حفاظتی مانند ماسک و دستکش

3. متصب کردن  مناسب شیلنگ خروجی از پمپ به ورودی مبدل و قراردادن شیلنگ خروجی از مبدل داخل پمپ و مطمین بودن از آب بندی و استحکام  اتصالات. شاید بعضیها به اشتباه فکر می کنند که اسیدشویی باعث آسیب رساندن و ایجاد روزنه در مبدل می شود اما اینطور نیست.

شاید اسیدهای قوی این کار را بکند ولی دیسکلر به هیچ عنوان باعث سوراخ شدن مبدل نخواهد شد.

یکی از رایجترین  موارد پیش آمده در  پکیج های شوفاژ جمع شدن رسوب در قطعات و لوله های پکیج می باشد .

عدم رسوب گیری پکیج می تواند باعث ایجاد خسارت بیشتری میشود. رسوب زدایی پکیج دیواری و سرویس پکیج را جدی بگیرید ,بسیاری از مردم تصور می کنند که رسوب زدایی دوره ای پکیج شوفاژ هزینه مازاد و بی فایده ای می باشد.

این درحالیست  که سرویس پکیج  راهی جلوگیری از ایجاد هزینه های بیشتری مانند تعویض قطعات و یا حتی خود پکیج است. با توجه به ذرات و یونهای  موجود در آب به مرور زمان و کارکرد پکیج  سختی های موجود در آب در مبدل و سایر قطعات رسوب کرده و باعث صدمه  به تمام قسمت های  پکیج شده و در نتیجه بهروری دستگاه کم  میشود.

آثار ایجاد  رسوب در پکیج دیواری: زمانیکه  که رسوب در لوله ها جمع میشود باعث انسداد و بسته شدن گردش آب در لوله ها شده و در نتیجه آب به کندی جریان پیدا می کند و تا به محل مصرف برسد , آب سرد شده و غیرقابل استفاده میشود.

تعمیر و سرویس پکیج خیابان ولیعصر

هنگامی که رسوب در مخازن حرارتی تجمع پیدا می کند ,باعث می شود تا مخازن حرارتی ضخیم شوند .

دراین حالت پکیج   مجبور می شود سوخت و حرارت زیادتری استفاده کند تا آب گرم شود و این عمل  باعث سوزاندن و ایجاد حفره در منبع می شود و بهروری کار پکیج  کاهش می یابد. در طول رسوب گیری متوالی و استفاده متوالی از مواد اسیدی جهت رسوبزدایی پکیج باعث سوراخ شدن لوله ها می شود.

اسیدشویی پکیج یکی از اموری  می باشد که به سرویسکار پکیج با تجربه و مهارت بالا نیاز دارد. رسوبزدایی و اسید شویی مبدل پکیج متخصص خود را می خواهد اما اگر شما شخصا قصد و  توانایی انجام اینکار را دارید با ما همراه باشد تا طریقه  رسوب زدایی پکیج را با نکات آن به شما آموزش دهیم.

پیش  از اینکه به دنبال راه حل برای اسیدشویی پکیج گرمایشی آپارتمان خود باشیم یدانید که همواره پیشگیری بهتر از درمان است. بهترین راه ممکن جلوگیری از تجمیع رسوب است. میشود  با نصب فیلترهای متنوع و متفاوت  تصفیه آب ، بر سر راه آب سرد ورودی و همچنین با ریختن  محلول محافظ در برابر رسوب ، درزمان راه اندازی دستگاه این مشکل را تا حدودی برطرف کرد.

ولی در زمان تجمع روسوب مبدل به صورت زیر عمل زدودن رسوبات  پکیج گرمایشی را اجرا میکنیم. نحوه رسوبگیری پکیج شوفاژ دیواری معمولی ترین  روش این است که در ابتدا آب داخل لوله های پکیج را تخلیه کنید.

تعمیر و سرویس پکیج اوین درکه

به منظور تخلیه لوله ها ابتدا شیر ورودی پکیج را ببندید و شیر پرکن دستگاه  را باز کرده  و در ادامه یک شیر آب گرم مصرفی را باز می گذاریم تا آب سیستم خالی شود و فشار دستگاه به صفر برسد.

بعد از تخلیه آب ,  قاب پکیج را باز کرده و همه قطعات و سنسر روی مبدل حرارتی اصلی و ثانویه را بازکرده و مبدل پکیج  را   بیرون می آوریم. برای شستشو و  رسوب زدایی و اسید شویی پکیج از یک نوع اسید مناسب تحت عنوان اسید دیسکلر استفاده می شود.

که استنشاق  و تماس فیزیکی مستقیم بدن یا لباس با این ماده اسیدی باعث صدمه  می شود به همین علت اگر مهارت  و تجربه کافی برای انجام عمل این کار را ندارید بهترین راه این است که این کار را به اهل فن واگذار کنید.

استفاده ازنوع  اسید برای رسوب زدایی رسوبات  نیاز به شناخت ترکیبات املاح متشکله  رسوب دارد .

بنابراین بدون تجربه و علم   نوع املاح موجود در آب یا رسوب استفاده از اسید جهت شستشو ممکن است بی اثر باشد. سرویسکار پکیج و فرد حرفه ای و متخصص باید دارای دستگاه رسوب زدایی پاورفلو باشد.

بهتر است برای آسانی و کاهش مخاطرات فرآیند رسوب زدایی پکیج از دستگاه های که مخصوص جرم زدایی و شستشوی انواع مبدل ابگرمکن و پکیج دیواری  استفاده کنید.

حمل  این دستگاه ها راحت  است و دارای  موتور پمپ القایی بدون شفت مختص کار در محیطهای شیمیایی میباشد. این پمپ دارای فیلتر می باشند که گاز متصاعد شده  اسیدی را تصفیه می کنند.

رسوب زدایی پکیج یک عمل وقتگیر و با مهارت خاص است و بدون علاوه بر بی فایده بودن اسیدشویی به مبدل و قطعات پکیج نیز آسیب میرساند. سرویس پکیج تهران

ارایه کلیه خدمات پکیج  شمال تهران , قیطریه ,قلهک, فرمانیه , اندرزگو , کامرانیه , دیباجی , سرویس پکیج تهران نیاوران , اقدسیه , صاحبقرانیه , بلوار ارتش , ازگل , لویزان , شیان و سایر مناطق شمال , غرب و شرق تهران

تعمیرات و سرویس پکیج تهران

سرویس پکیج تهران

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه