خدمات برق ساختمان جردن برقکاری شبانه روزی تعمیر سیم کشی

خدمات برق ساختمان جردن برقکاری شبانه روزی تعمیر سیم کشی

خدمات برق ساختمان جردن

خدمات برق ساختمان جردن خیابان آفریقا , اجرا و تعمیرات سیم کشی و تجهیزات برق

تلفن : 09122437371 بدون تعطیلی و شبانه روزی

اجرا و تعمیر سیم کشی , کابل کشی , داکت کشی و نصب لوازم برق ساختمان

عیب یابی , رفع اتصالی و خرابی , تعمیر و تعویض کلید مینیاتوری و فیوز برق منزل

نصب لوستر سبک و سنگین ,چراغ دیوارکوب و پایه دار , فلورسنت , لامپ و سرپیچ

نصب و تعویض روشنایی , ال ای دی , اس ام دی , نصب هالوژن , دیمر و فتوسل

نصب , راه اندازی , سیم کشی , تعمیرات و سرویس کولر آبی و گازی اسپلیت

سیم کشی , نصب کلید و پریز ,  تعمیرات سنسور و کلیه خدمات برقکاری

اجرا و تعمیر سیم کشی و برق تاسیسات ساختمان موتورخانه و پمپ های تک فاز و سه فاز

خدمات برق ساختمان جردن

خدمات برق ساختمان جردن آفریقا

برق کشی و برق رسانی به لوازم و تجهیزات برقی شامل انواع روشنایی ها , کلید و پریز , جعبه تقسیم , کلید مینیاتوری , تاسیسات ساختمان شامل موتورخانه و پمپ ها از جمله خدمات برق یک ساختمان میباشند . در صورت هرگونه اختلال در این مسیر شامل اتصالی سیم کشی و کابل کشی و خرابی تجهیزات برقی به هر دلیل در مرحله اول عیب یابی و سپس اقدام به رفع عیب و خرابی آنها از وظایف یک برقکار ساختمان میباشد . در حین اجرا و یا تعمیرات برق ساختمان بایستی به مساله ایمنی و طول عمر و پایداری سیم کشی و کارکرد آن دقت کافی نمود تا در ادامه سیستم تاسیسات برق ساختمان به مشکل برنخورد .

مساله دیگری که در خدمات برق ساختمان  جردن مدنظر قرار میگیرد , استفاده از لوازم در جای خود و مسیر ایمن بوده و در عین حال بایستی زیبایی کار و در دسترس بودن وسایل مدنظر مانند هنگام نصب کلید و پریز و لوسترها ملاحظه شود .

نصب لوستر جردن

ایجاد تناسب وزن لوستر و پیچ رولپلاک , قلاب و زنجیر قوی جهت متصل کردن لوستر گام اصلی در هنگام نصب لوستر محسوب میشود . وجود تنوع در سقفهای کناف و تیرچه بلوک و دیگر طاقها و دیوارهای متفاوت میباشد . مساله بعدی مونتاژ و متصل کردن جزییات ریز لوستر است , و در مرحله انتهایی سیم کشی و کلید تک پل یا دوپل لوستر را تست کرده و بعد از نصب لوستر با تست کردن , چک میکنیم .

کلیه این قسمتها دارای ملاحظات ریز و حایز اهمیتی هستند که نصاب لوستر بایستی مدنظر  , به خصوص قسمت استحکام لوستر که میتواند خطر آفرین باشد .

تعمیرات سیم کشی جردن

در تعمیرات سیم کشی ساختمان با دو نوع مشکل مواجه میشویم یا ایرادهای پنهان که باعث اتصالی و خرابی در سیستم برق ساختمان میشود و ما را از استفاده از برق کل ساختمان یا بخشی از آن محروم میسازد و که گام اول در این مواقع پیدا کردن محل و علت اتصالی است .

در نوع دوم خرابیها با یک سیستم ضعیف در کل یا قسمتی از ساختمان مواجه میشویم که بایستی بازسازی و تعمیرات سیم کشی به صورت  اساسی انجام گردد .

RCD وقتی باور کند که جریان ناامن است ، سفر خواهد کرد حتی برای کسری از ثانیه برای بازیابی برق نیاز به تنظیم مجدد دستی دارد ، اما این مشکل را حل نمی کند

و باید هر وسیله معیوبی را پیدا کرده و بردارید یا فیکسچر از پایین RCD ، ما یک شینه دار داریم. این فقط فلز رسانا است که برق در امتداد آن جریان دارد ، و به هر یک از MCB متصل می شود که فقط نصب را آسان تر می کند .

به جای داشتن تعداد زیادی کابل. قطع کننده مدار MCB یا مینیاتور مدارهای کوچکتر را کنترل می کند.

به عنوان مثال ، به یک RCD متصل شده است شاید برای روشنایی طبقه پایین یک MCB داشته باشیم ، یکی برای روشنایی طبقه بالا و یکی برای پریزهای دوشاخه آشپزخانه. در RCD دیگر ، شاید ما یکی برای روشنایی راه پله داشته باشیم .

یکی برای روشنایی طبقه بالا ، و یکی برای پریزهای پلاگین طبقه پایین. این سوئیچ ها به سرعت کار خواهند کرد در خدمات برق ساختمان جردن و به طور خودکار برای قطع برق سفر کنید ، اما برای احیای برق نیز نیاز به تنظیم مجدد دستی دارند .

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه