خدمات برق ساختمان الهیه تعمیر برقکاری سیم کشی نصب لوستر

خدمات برق ساختمان الهیه تعمیر برقکاری سیم کشی نصب لوستر

خدمات برق ساختمان الهیه

تعمیرات و خدمات برق ساختمان الهیه , پارک وی و محدوده اطراف

تلفن : 09122437371 بدون تعطیلی و شبانه روزی

اجرا , تعمیرات و خدمات برقکاری ساختمان , سیم کشی , کابل کشی , داکت کشی برق

عیب یابی , رفع عیب و اتصالی برق ساختمان , تعمیرات و تعویض فیوز و کلید مینیاتوری

نصب انواع لوستر سبک و سنگین , شاخه ای و ریموت دار و چراغ دیواری و پایه دار

نصب و تعویض روشنایی , LED , اس ام دی ,ال ای دی, هالوژن ,دیمر ,فتوسل

نصب , راه اندازی , سرویس , تعمیرات و سیم کشی کولر آبی و گازی اسپلیت

خدمات برق ساختمان الهیه

تعمیرات و خدمات برق ساختمان الهیه

برق کشی و توزیع انرژی الکتریکی از کنتور و سیم کشی اصلی ساختمان  به وسایل و تجهیزات برقی شامل انواع روشنایی ها , کلید و پریز , جعبه تقسیم , کلید مینیاتوری , تاسیسات ساختمان شامل موتورخانه و پمپ ها از جزییات خدمات تاسیساتی برقی یک ساختمان میباشند . در صورت ایجاد مشکل در این روند اتصالی سیم کشی و کابل کشی و خرابی تجهیزات برقی به هر دلیل در قدم نخست عیب یابی تشخیص علل و گام دوم اقدام به رفع عیب و خرابی آنها از وظایف یک تعمیرکار برق ساختمان میباشد . در حین اجرا و یا تعمیرات برق ساختمان بایستی به مساله ایمنی و حفاظت از تجهیزات برقی و  سیم کشی و کارکرد آن دقت کافی نمود تا در ادامه سیستم تاسیسات برق ساختمان به مشکل برنخورد .

مساله دیگری که در خدمات برق ساختمان الهیه بسیار مهم تلقی میشود  , استفاده از لوازم استاندارد در محل مناسب و مسیر ایمن بوده و در عین حال بایستی زیبایی کار و در دسترس بودن وسایل مدنظر مانند هنگام نصب کلید و پریز و لوسترها در دستور کار برقکار قرار بگیرد .

نصب لوستر الهیه

لوستر یک روشنایی دکوراتیو است , که مدلها و سایز بندی مختلفی داشته و برای بهبود جلوه ظاهری در هال پذیرایی , اتاق , لابی منزل , محل کار و حتی سرویس های بهداشتی نصب میشوند . به همین دلیل دقت در نصب لوستر هم از لحاظ استحکام و هم از لحاظ نکات فنی بسیار مهم تلقی میشود .

در نصب لوستر لوکس مونتاژ لوستر علاوه بر مهارتهای برقی برای یک نصب مناسب , نیاز به سلیقه و حوصله میباشد . یک نصب مشتمل بر تعیین ارتفاع متناسب با محیط , نصب کلیدهای قطع و وصل تک پل , دوپل و حتی سه پل و در برخی موارد نصب دیمر برای تنظیم شدت نور لوستر میباشد . تعیین فاصله با سایر چراغ های موجود و رنگ بندی لامپها نیز از نکات حایز اهمیت است .

تعمیر سیم کشی الهیه

این سوئیچ RCD به طور مداوم در حال کنترل است , جریان الکتریکی این در حال بررسی است که آیا جریان در خط فاز است یا خیر برابر جریان در خط خنثی است.

اگر این دو جریان برابر نباشند ، پس از آن یک خطای برق وجود دارد و دستگاه به سرعت و به طور خودکار برق همه چیز را قطع می کند , گذشته از سوئیچ به طور معمول ، RCD مدار را می شکند .

اگر اختلاف آن 30 میلی آمپر باشد ، زیرا هر چیزی بالاتر از این برای انسان خطرناک است. اگر یک سیم زنده را لمس کنید و برق از طریق شما به زمین جریان می یابد ،سپس جریان سیم خنثی را دور می زند ، بنابراین جریان فاز و جریان خنثی برابر نخواهند بود.

RCD متوجه این موضوع می شود و سپس مدار را قطع می کند برای کاهش خطر برق گرفتگی یا مرگ.

اکنون داشتن دو مورد به طور فزاینده ای معمول است یا بیشتر RCD ها در یک واحد مصرف کننده .

در چنین شرایطی ، RCD فقط برق را قطع می کند به مدارهای متصل مستقیم بعد از آن بنابراین RCD دیگر همچنان تغذیه خواهد شد و فقط بعضی از قسمتهای اموال قدرت خود را از دست می دهند .

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.