خدمات برقکاری سیم کشی بلوار ابوذر

خدمات برقکاری سیم کشی بلوار ابوذر

خدمات برقکاری سیم کشی بلوار ابوذر

ارایه کلیه خدمات برقکاری سیم کشی بلوار ابوذر

تلفن : 09121201753 شبانه روزی بدون تعطیلی

خدمات سیم کشی و برق ساختمان , کابل کشی و داکت کشی و اجرای برق ساختمان  عیب یابی و تعمیر برق ساختمان , لوله کشی برق با پلی آمید , لوله فولادی و خرطومی . نصب انواع چراغ دیواری و سقفی , نصب لوستر سبک سنگین , کنترل دار و فانتزی          سیم کشی کولر آبی و گازی اسپلیت , سرویس  و تعمیر کولر آبی و سلولزی ,تعویض و نصب کلید پریز , نصب و تعمیر جعبه تقسیم برق .

نصب و تعمیر فیوز مینیاتوری و جعبه فیوز برق ساختمان , نصب دیمر و فتوسل , نصب و تنظیم سنسور حرکتی راه پله , نصب و تعویض روشنایی , ال ای دی LED نصب هالوژن روکار و توکار ,فلورسنت مهتابی و آفتابی ,  لامپ و سرپیچ , نصب, تعمیر و تعویض آیفون تصویری و معمولی و کلیه خدمات برقکاری سیم کشی ساختمان در محدوده بلوار ابوذر .

خدمات برقکاری سیم کشی بلوار ابوذر

خدمات برقکاری سیم کشی بلوار ابوذر

تعمیرات برق ساختمان شامل عیب یابی و رفع عیب سیستم برق و روشنایی ساختمان میباشد . البته اجرا و بازسازی برق ساختمان نیز در این حیطه قرار میگیرد . به طور کلی خدمات اجرایی برق از لوله کشی و نصب قوطی های برق شروع شده و تا نصب آخرین لامپ ادامه پیدا میکند .

وجود نقشه الکتریکال در اجرای مناسب برق ساختمان میتواند تاثیر زیادی داشته باشد .

نصب لوستر بلوار ابوذر

با ورود لوسترهای لوکس و متنوع به بازار نصب لوستر نیز تابع شرایط متفاوتی میباشد . برخی از لوسترهای خاص به مونتاژ کاری نیاز داشته و  شاید مونتاژ قطعات این لوسترها ساعتها زمان ببرد . در اکثر لوسترهای جدید از یک ریموت کنترل برای راحتی استفاده کننده بهره گرفته شده و در صورت عدم وجود چنین کنترلی میتوان با خرید ست ریموت کنترل , لوسترهای بدون کنترل را نیز کنترل از راه دور کرد . به طور کلی هزینه لوستر بسته به تعداد لوستر و نوع آن  میباشد . لوسترهای شاخه را بر مبنای بزرگی و تعداد شاخه ها نصب میکنند و لوسترهای سقفی را برحسب قطر و ابعاد لوستر دستمزد میگیرند .

تعمیر و سرویس کولر بلوار ابوذر

کولر آبی دارای سه بخش لوازم ثابت , لوازم متحرک و قطعات برقی میباشد . در سرویس کولر بایستی با تمیز کاری قطعات کولر به روغن کاری یاتاقان و چک کردن قطعات برقی پرداخت . تعمیر کولر آبی با عیب یابی کولر و رفع آن انجام میشود  . به غیر از موتور و پمپ که در صورت خرابی بایستی با قطعات نو و سالم جایگزین شوند اغلب قطعات قیمت چندانی نداشته , مگر اینکه نیاز به تعمیرات اساسی داشته باشد . سیم کشی ساختمان و برق کولر نیز ارتباط مستقیم با یکدیگر دارند که در صورت خرابی و ضعف هر یک میتواند بر دیگری اثرات مخربی داشته باشد .

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه