خدمات برقکاری زعفرانیه تعمیر سیم کشی ساختمان نصب لوستر

خدمات برقکاری زعفرانیه تعمیر سیم کشی ساختمان نصب لوستر

خدمات برقکاری زعفرانیه

خدمات برقکاری زعفرانیه , اجرا و  تعمیرات سیم کشی و تجهیزات برق ساختمان

تلفن : 09122437371 بدون تعطیلی و شبانه روزی

اجرا و تعمیرات برق ساختمان , سیم کشی , کابل کشی , داکت زنی برق .

بازسازی و نوسازی برق , تعویض خرطومی و لوله کشی برق ساختمان .

سیم کشی و نصب کلید و پریز برق ساختمان , نصب انواع لوستر و چراغ سقفی و دیواری

رفع اتصالی برق و تعویض کلید مینیاتوری , نصب و تنظیم سنسور حرکتی , دیمر , فتوسل

برشکاری , نصب فریم , سیم کشی با بهترین قیمت نصب هالوژن در سقف و کناف

سیم کشی کولر گازی اسپلیت , تعمیرات و سرویس کولر آبی و تعویض قطعات

خدمات برقکاری زعفرانیه

تعمیرات سیم کشی زعفرانیه

در تعمیرات سیم کشی دو راه پیش رو وجود دارد . یک شیوه پیدا کردن محل اتصالی و خرابی سیم کشی بوده که ممکن است در برخی موارد کار مشکل و یا نشدنی باشد و این باعث میشود که راه دوم را پیدا کنیم که سیم کشی را تعویض کنیم . تعویض سیم کشی هم میتواند سیم کشی مجدد از روی کار باشد که ظاهر چندان مناسبی نداشته و یا اینکه سیم جدید را از خرطومی و لوله کشی برق عبور دهیم .

در بعضی موارد هم نقض در تجهیزات برقی مانند وحود اتصالی در جعبه فیوز و تقسیم برق , خرابی در کلیدپریزها و یا دیگر تجهیزات برقی مانند لامپها و سرپیچها وجود داشته باشد . در هر صورت در کار سیم کشی ساختمان عیب یابی مهمترین کار برای تعمیرات میباشد .

نصب لوستر زعفرانیه

لوسترها چراغ های تزیینی هستند که انواع و سایز بندی مختلفی داشته و برای افزایش جلوه بصری در سالن پذیرایی , اتاق , لابی و حتی سرویس های بهداشتی نصب میشوند . به همین دلیل دقت در نصب لوستر هم از لحاظ استحکام و هم از لحاظ نکات فنی بسیار مهم تلقی میشود .

در نصب لوسترهای لاکشری مونتاژ لوستر هم به مهارتهای مورد نیاز برای یک نصب مناسب بدل میشود . یک نصب خوب شامل انتخاب ارتفاع متناسب با محیط , نصب کلیدهای قطع و وصل تک پل , دوپل و حتی سه پل و در برخی موارد نصب دیمر برای کنترل نور لوستر میباشد . تعیین فاصله با سایر چراغ های موجود و رنگ بندی لامپها نیز از نکات حایز اهمیت است .

خدمات برقکاری زعفرانیه

تمام مدارها این کار را انجام می دهند با خارج شدن فاز از قطع کننده مدار و به اطراف ملک بروید ، و خطوط خنثی برمی گردند و جلسه در بلوک بی طرف .

سپس بلوک خنثی به RCD متصل می شود که بررسی می کند جریان جریان دارد یا خیر برابر جریان جاری است.

سپس حالت خنثی از RCD جریان می یابد به بلوک اصلی خنثی ، و از آنجا به سوییچ اصلی برگردید ، که به کنتور برق متصل است و رئیس سرویس بنابراین ، برق می تواند جریان یابد .

از خط اصلی توزیع ، از طریق سر سرویس و فیوز اصلی سپس از طریق کنتور برق جریان می یابد و به سوئیچ اصلی واحد مصرف کننده بروید.

از کلید اصلی آن از طریق RCD جریان می یابد ، در امتداد میله اتوبوس و به MCB سپس در اطراف مدارهای جدا شده MCB به سمت بالا جریان می یابد .

سپس برق می تواند از طریق خطوط خنثی برگردد و وارد بلوکهای خنثی شوید . سپس از طریق RCD جریان می یابد و دوباره وارد بلوک اصلی شوید. از آنجا به سوییچ اصلی برگردید ، و سپس کنتور برق .

سپس از قسمت سرویس و فیوز عبور خواهد کرد ، و دوباره به خط خنثی برگردید از کابلهای اصلی توزیع اکنون ممکن است متوجه شده باشید که کابل های دیگری نیز وجود دارد با نوارهای سبز و زرد , به اینها کابلهای زمین گفته می شود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه