خدمات برقکاری دهکده المپیک سیم کشی ساختمان نصب لوستر

خدمات برقکاری دهکده المپیک سیم کشی ساختمان نصب لوستر

خدمات برقکاری دهکده المپیک

اجرا و تعمیرات سیم کشی و خدمات برقکاری دهکده المپیک

تلفن : 09122437371 بدون تعطیلی و شبانه روزی نصب , کابل کشی و تعمیر دوربین مداربسته

اجرا و تعمیر سیم کشی , کابل کشی , داکت زنی و نصب وسایل برق ساختمان

عیب یابی , رفع عیب و اتصالی , تعمیر و تعویض کلید مینیاتوری و فیوز برق منزل

نصب لوستر سبک و سنگین ,چراغ دیوارکوب و سقفی ,تعویض و نصب هالوژن و فریم

سیم کشی تعویض و نصب کلید و پریز برق روشنایی , لامپ LED , اس ام دی ,ال ای دی,

نصب , راه اندازی , سیم کشی , تعمیرات و سرویس کولر آبی و گازی اسپلیت

سیم کشی تعمیرات سنسور و جک درب اتوماتیک پارکینگ و کلیه خدمات برقکاری دهکده المپیک و محدوده اطراف .

خدمات برقکاری دهکده المپیک

سیم کشی و خدمات برقکاری دهکده المپیک

برقکاری یا خدمات برق ساختمان شامل رساندن برق به کلیه تجهیزات برقی شامل انواع روشنایی ها , کلید و پریز , جعبه تقسیم , کلید مینیاتوری , تاسیسات مکانیکی ساختمان شامل موتورخانه و پمپ ها , آسانسور و دیگر لوازمی است که به نیروی الکتریکی نیاز دارند . در صورت وجود هر نوع نقص و کم رسانی در این مسیر شامل اتصالی سیم کشی و کابل کشی و خرابی تجهیزات برقی به هر دلیل در وهله نخست عیب یابی و سپس انجام تعمیرات و یا تعویض قطعات مورد نیاز  از وظایف یک برقکار ساختمان میباشد . در طول انجام برقکاری و یا تعمیرات برق ساختمان بایستی به مساله امنیت از یک طرف و طول عمر و پایداری سیم کشی و کارکرد از سوی دیگر دقت وافی نمود تا در ادامه سیستم تاسیسات برق ساختمان به مشکل مواجه نشود .

بعد دیگر  کار این است که در خدمات برقکاری دهکده المپیک مدنظر قرار میگیرد , استفاده از تجهیزات مناسب و استاندارد در جای خود و مسیر ایمن بوده و در عین حال بایستی زیبایی کار و در دسترس بودن وسایل مدنظر مانند هنگام نصب کلید و پریز و لوسترها ملاحظه شود .

نصب لوستر دهکده المپیک

توازن مابین وزن لوستر و تجهیزات نگهدارنده آن مانند پیچ رولپلاک , قلاب و زنجیر مناسب برای آویزان کردن لوستر گام اصلی در هنگام نصب لوستر محسوب میشود . وجود تنوع در سقفهای کناف و تیرچه بلوک و دیگر طاقها و دیوارهای متفاوت میباشد . مساله بعدی مونتاژ و متصل کردن جزییات ریز لوستر است , و در مرحله انتهایی سیم کشی و کلید تک پل یا دوپل لوستر را تست کرده و در انتهای کار نصاب لوستر با تست کردن جوانب امر , بررسی میکند .

نصب و تعمیر دوربین مدار بسته دهکده المپیک

نصب دوربین شامل کابل کشی و اتصال دوربین به دستگاه مرکزی DVBR که وظیفه دریافت و تجزیه و تحلیل تصاویر را دارد , و دوربین یا کابل کشی های مربوطه را دارد . هر سیستم دوربین مدار بسته یک هارد متصل به دستگاه DVBR بوده که در مواقع مورد نیاز میتوانید آنرا از سیستم جدا نموده به به کامپیوتر شخصی وصل نمایید . به طور کلی 2 نوع دوربین آنالوگ و دیجیتال با برندهای مختلف در بازار موجود است که مدلها و کارایی های مختلفی دارند اما عموما دوربین های دیجیتال از شفافیت تصویری برداری بیشتر برخوردار هستند .

تعمیر جک درب پارکینگ دهکده المپیک

جک پارکینگ یک دربازکن هیدرولیک است که از یک سیستم الکترونیکی فرمان میگیرد . خرابی نقص در هر یکدام از این 2 قطعه میتواند موجب عملکرد ناقص جک اتوماتیک پارکینگ شود .

نصب و تعمیرات حرفه ای انواع جک های بازویی و ریلی درب اتوماتیک پارکینگ کلیه برندهای ، ریموت کنترل و جعبه فرمان ، دربازکن ورودی، کرکره برقی اتوماتیک را به ما در خدمات برقکاری دهکده المپیک را برعهده ما بگذارید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه