تعمیر کابینت شمال تهران ساخت و تعمیرات کمد دیواری

تعمیر کابینت شمال تهران ساخت و تعمیرات کمد دیواری

تعمیر کابینت شمال تهران

نصب و تعمیر کابینت شمال تهران  , ساخت و تعمیرات کمد دیواری

تلفن : 09122436500 بدون تعطیلی سراسر مناطق شمال تهران

اجرا , نصب و تعمیرات انواع کابینت و کمد دیواری , MDF , ممبران , های گلاس و چوبی و فلزی

تعمیرات جزیی تعویض ریل , لولا , جک , پایه  و یراق آلات کابینت و ساخت و مونتاژ کمد

طراحی , ساخت و نصب کابینت اضافی , کمد , سوپرمارکت و قفسه بندی با مصنوعات چوبی

نصب کمد , طبقه شلف , تغییرات و اصلاح کمد و کابینت های ام دی اف , ممبران , های گلاس

تعمیرات , برش و نصب صفحه و درب کابینتی , نصب گاز رومیزی , هود و سینک آشپزخانه

تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه و محل چیدمان لوازم آشپزخانه و لوله کشی مربوطه

تعمیر کابینت شمال تهران

نحوه تعمیر کابینت شمال تهران

به توجه به خرابیهایی و نواقص مختلفی که در کابینتهای منزل پیش خواهد آمد و ممکن است که بخواهید راجع به قیمت و هزینه تعمیر کابینت تحقیق کنید بهتر است در هنگام تماس از جزییات خرابی برای ما توضیح داده و یا اینکه از طریق واتساپ تصاویر مربوظه را ارسال نمایید .  به طور کلی تعمیرات شامل اصلاح بدنه کابینت یا تعمیر و تعویض قطعات مختلف کابینت شامل لوله گازور یا آرام بند , دستگیره , جک , آب چکان , ریل کشو و سوپرمارکت و تجهیزات جانبی کابینت میشود .

مواردی مانند تعویض یراق آلات که تقریبا با توجه به قیمت مشخص قطعات مانند لوله و یراق مشخض میباشند اما در مورد اصلاح و تغییراتی مانند تعویض درب کابینت و تعمیرات مربوط به آنها گام اول این است که امکان سنجی این مساله را بررسی کنیم . برخی از رنگ بندی ها و مدلهای قدیمی ام دی اف ممکن است در بازار نایاب بوده و با توجه به عدم امکان  نصب یک یا دو درب کابینت با رنگ و مدل متفاوت ممکن است در برخی از تغییرات مجبور به تعویض کل درهای کابینت شوید .

باد کردن صفحه روی کابینت نیز یکی دیگر از معضلاتی است که به دلیل اطراف سینک ظرفشویی در نزدیکی نصب شیرالات قرار داشته و در معرض رطوبت میباشد دامنگیر کابینهایی هرچند نو شوند . این مشکل را میتوان با نصب صفحه کابینت های جدید مانند صفحه کابینت کرین و ملامینه برطرف نمود .

یکی دیگر از اصلاحات مورد نیاز در تعمیر کابینت شمال تهران نیاز به گاز رومیزی و برداشتن گاز مبله یا برعکس میباشد که بایستی با اندازه گیری و انتخاب گاز رومیزی مناسب از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود .

عدم انطباق مسیر لوله کشی گاز آشپزخانه و محل نصب پکیج هم بایستی در نصب و تعمیر کابینت شمال تهران مدنظر طراح کابینت چه هنگام نصب و چه در زمان تعمیرات قرار بگیرد .

لیست خدمات خرده کاری نجاری و مصنوعات چوبی در شمال تهران

 • ساخت و تعمیر کشوی کمد
 • ساخت و نصب اوپن چوبی آشپزخانه
 • ساخت و اصلاح طبقه و  شلف
 • نصب طبقات در کمد و بوفه
 • ساخت درب کابینت و کمد
 • نصب و تعویض دستگیره
 • نصب و تعویض لولای کمد یا کابینت
 • نصب و تعویض جک آرام بند
 • برش و کوتاه کردن درب و ارتفاع میز چوبی
 • نصب و تعویض ریل کمد و کشو کابینت
 • مونتاژ و دمونتاژ وسایل چوبی

و کلیه خدمات طراحی , نصب و تعمیر کابینت شمال تهران بدون واسطه مستقیم با مجری و تعمیرکار کابینت تماس بگیرید. 09123436500

کابینت سازی شمال تهران

اولین برش پاره شده من در 21 و نیم اینچ است اما در آن 21 و 3/4 برش خواهم داد , یک اینچ و سپس صفحه را ورق می زنم و یک چهارم آن را برمی دارم , اینچ فقط به این دلیل که میز من برش هایی دارد ، یک برش بهتر از کارخانه وجود دارد .

خوب ، حالا من باید پانل سمت خود را برش بزنم ، بنابراین دوباره می خواهم دوباره بررسی کنم , اطمینان حاصل کنید که من با لبه های مربع می مانم و به نظر من کاملاً عالی است , بنابراین اکنون باید طول پانل سمت خود را برش 34 اینچ برسانم و می خواهم آن را پاره کنم

در 34 و یک چهارم اینچ فقط به این دلیل که می خواهم صفحه را ورق بزنم , دوباره چون این یک برش کارخانه است بنابراین می خواهم آن را تلنگر بزنم و یک چهارم آن را حذف کنم , به این ترتیب ، برشهای بسیار خوبی روی صفحه ایجاد می کنم .

خوب بچه ها ، بنابراین من هم ناامید می شدم بعضی از تخته سه لا نمی توانم , حتی در هر چهار گوشه یک گوشه مربع بگیرید و بعضی از آنها هیچ یک از گوشه ها نیست , مربع بودند بنابراین من کمی ناامید می شدم بنابراین آنچه که اکنون انجام می دهم این است که هستم

برش تمام پانل های من بیش از اندازه است ، بنابراین اکنون من فقط حصار را تنظیم کرده و می خواهم , با حصار نصب شده به همه اندازه ، آن را به عرض مناسب بریزید .

تعمیر کمد دیواری شمال تهران

قطعه های من می خواهند عرض دقیقاً یکسانی داشته باشند و سپس کاری که می خواهم انجام دهم این است که من هستم , که یک انتها مربع شود و من به شما نشان خواهم داد که در یک دقیقه چگونه آن را مربع می کنم .

و سپس می خواهم نرده ها را تنظیم کنم و این مربع را برش داده تا دفاع کند و , سپس تمام قطعات من را دقیقاً به همان طول دقیق که من به بچه های خوب نیاز دارم ، پاره کنم تمام پانل های من را به عرض دقیق برش دهید اکنون باید یک انتهای آن را مربع کنیم بنابراین من می خواهم .

این کار را با اره سفره جدول خود انجام ده امسال کاملاً تیغه آن مربع است مدت زیادی طول کشید تا آن را کالیبره کنم اما اکنون در میدان مرده است ، بنابراین اکنون من هستم با چهارگوش کردن هر صفحه در یک انتهای شروع می شود .

خوب ، حالا که پانل های من همه مربع هستند , در یک طرف جرم خود را برای عرض مناسب تنظیم کردم و اکنون می خواهم , این اینجا این انتهای مربع است ، بنابراین این در برابر حصار قرار خواهد گرفت و من می خواهم تمام قطعات من را در آنجا برش دهم ، آنها تمام طول یکسانی دارند و آنها کاملا مربع خواهند بود ، خوب من تمام صفحات کناری خود را در اینجا برش داده ام .

تعمیر صفحه کابینت شمال تهران

من فقط می خواهم دریاچه لگد شده 3 اینچ در 3 اینچ خود را علامت گذاری کنم اینجا جایی است که انگشتان پای شماست . زیر این بروید و سپس تخته سه لا وجود دارد در اینجا من می خواهم بعد از آن قرار دهم بنابراین به آن اصطلاحا لقب می دهد .

خوب پس کاری که من انجام داده ام یک تیغه dotto کاربر برای ایجاد شیار در سایت های است کابینت به این ترتیب که برای قرار دادن پایین پر کردن پایین کابینت ؛ اینجا دقیقاً داخل شیار قرار می گیرد بنابراین من باید خیلی مراقب باشم زیرا نیمی از آنها باید چپ دست باشند و نیمی دیگر باید باشند .

راست دست بسیار ضعیف بنابراین منظور من این است , سمت چپ و سمت راست و سپس تخته سه لا برای پایین فقط می خوام بین اینجا برم خوب بچه ها دیدید من یک شیار سه چهارم اینچی برش دادم . در اینجا با تیغه دادو که برای قرار دادن قطعه پایین من است و من ما را نشان ندادم

دوربین اما من همچنین شیار را در اینجا برش دادم که کمی بیش از یک چهارم است , اینچ سفید که برش دادم دیر می مرد و این تخته سه لا است که اینجا می رود دقیقاً سه چهارم اینچ سفید است و این شیار سفید است .

سه چهارم اینچ من باید یک shim shim قرار می دادم که شاید , ضخامت یک ورق کاغذ و من آنها را دارم ، اما من آنطور که شما دوست ندارم , ببینید من کمی تلاش می کنم تا تخته سه لا را در اینجا قرار دهم زیرا متناسب است .

خیلی خوب بچه ها این پشت جعبه کابینت است زودتر من یک شیار اینجا گذاشتم چه زمانی آن قدیمی دراز کشید تا بتوانم ضخامت یک چهارم اینچ را بگذارم اما از اینجا به اینجا تا شیار سه چهارم اینچ گرفتم بنابراین این چون بریس متقاطع من در اینجا تخته سه لا 3/4 اینچ است تا روی آن قرار بگیرد .

تعمیر کابینت های گلاس

یک چهارم اینچ تخته سه لا اینجا در آن وجود دارد و سپس آن را خوب و خیط و پیت کردن اینجا به طوری که دو صفحه جانبی در اینجا با صفحه پایین 3/4 اینچ پشتیبانی می شود و سپس در قسمت بالا با عرض 3/4 اینچ و سه و نیم اینچ پشتیبانی می شود .

تخته سه لا و من تکه تخته سه لایی دیگری را در وسط قرار داده ام پانل کنار من می خواهد غذا بخورد یا پسر بچه بیرون بیاورد یا بیرون بیاورد بنابراین این تکه تخته سه لا اینجا است , قرار است آن را در فاصله مناسب نگه دارد بنابراین اشکالی ندارد ، بیایید اکنون کارهای بالایی را انجام دهیم .

بسیار خوب بچه ها پس این جعبه کابینت دیگری است که همه دوباره تمام شده این است پشت در اینجا خوب است بنابراین من یک قطعه سه چهارم در سه و نیم کردم , تخته سه لا اینچ در اینجا قطعه دیگری 3/4 در 3 و 1/2 تخته سه لا است و سپس در بالا می توانید ببینید که تخته سه لا چهارم اینچی من در اینجا به کجا می رود .

از طریق ببینید که کجا این اسلات را در اینجا قرار داده ام این تخته سه لا در اینجا نیز سه و یک است , تخته سه لا نیم و سه چهارم اینچی و در جلوی اینجا می خواستم آن را تقویت کنم

کمی بیشتر بنابراین تکه تخته سه لا خود را چهار اینچ سفید برش دادم و گذاشتم , سه پیچ به جای دو همانطور که در پایین جلو می بینید جایی است که لگد من است , صفحه بنابراین جایی است که پاهای شما به زیر می رود من تصمیم گرفتم آن برش را برش دهم .

سه اینچ در سه اینچ و بعد از نصب تمام کابینت های من , من می خواهم یک تکه تخته سه لایی نیم اینچی را اینجا بگذارم تا تمام شود, روش های زیادی برای انجام کابینت اما این فقط یکی از روش های انجام آن است و خوشحالم این روشی است که من فقط دوست دارم آن را خوب انجام دهم .

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه