تعمیر پکیج صادقیه

تعمیر پکیج صادقیه

تعمیر پکیج صادقیه

عیب یابی , رفع عیب و تعمیر پکیج صادقیه و محدوده اطراف

تلفن : 09122437371-22533080 بدون تعطیلی

لوله کشی , نصب و راه اندازی پکیج شوفاژ دیواری

سرویس دوره ای و اولیه پکیج سرویس و اسیدشویی مبدل پکیج , عویض لوازم داخلی و خارجی, شلنگ و شیر ,شیرسراهی ,برد , مبدل و دیگر لوازم معیوب

سرویس راه اندازی دوره ای پکیج دیواری کلیه برندهای داخلی و خارجی, عیب یابی , رفع ایراد , تعویض قطعات و سرویس پکیج شوفاژ دیواری بوتان ایران رادیاتور , LG ,  لورچ , تاچی , ایمرگاس , بوش , پکیج  گرم ایران,  آریستون, ایساتیس ,  شوفاژ کار ,  تاچی , ایرفو , آماتیس , ال جی و سایر مارک های پکیج دیواری

تعمیر پکیج صادقیه

نمایندگی تعمیر پکیج صادقیه

پکیج دیواری یک مولد گرمایشی با 2 عملکرد جداگانه است. کار نخست و همیشگی پکیج تولید آب گرم مصرفی بوده که این کار را در تمام طول سال انجام میدهد. کارکرد دوم پکیج گرم کردن رادیاتور , فن کویل یا سیستم گرمایش از کف میباشد. در مورد دوم معمولا در فصول سرد سال پکیج انجام وظیفه میکند. به همین علت, سرویس و تعمیر پکیج در ابتدای فصل سرما واجبتر است,  هرچند که در صورت خرابی و از کار افتادن پکیج بایستی که فورا پکیج را درست کنیم.

از آنجا که دایما حجم مشخصی آب از قطعات داخلی پکیج در حال عبور است و از طرف دیگر آب موجود لوله کشی حاوی املاح میباشد , این آب بر اثر گرم شدن شروع به ته نشین کردن رسوبات کرده و در اکثر پکیجها پس از حدود 2 یا 3 سال باعث رسوب گرفتگی مبدل پکیج دیواری میشود . مبدل پکیج یک مخزن آب میباشد که از طریق تبادل گرمایشی باعث تولید آب گرم مصرفی میگردد.

به همین خاطر رسوب زدایی مبدل پکیج با استفاده از اسید با روشهای ویژه از جمله کارهایی است که یک تعمیرکار پکیج بایستی به آن مسلط باشد. تعمیر و تعویض قطعاتی مانند فلوسوییچ و شیر سراهی , شیلنگ و شیرالات ,  و دیگر قطعات پکیج نیز از اموری است که یک سرویس کار پکیج انجام میدهد.

سرویس پکیج صادقیه

پیش از انجام هرگونه تعمیر و تعویض قطعه ای نحست باید عبوب پکیج دیواری را پیدا کرده و سپس اقدام به تعویض قطعات یا رسوب زدایی کنیم. نوع خرابی و علایم میدانی در تشخیص عیب پکیج بسیار مهم بوده و در بسیاری از پکیج های دیواری از یک روند یکسان استفاده میشود اما ممکن است در برخی برندهای پکیج شوفاژ دیواری متفاوت باشند .

احتمال دارد در بعضی موارد خرابی یک تعمیر و سرویس کوچک موجب کارکردر سالم و کاهش  در مصرف گاز و افزایش کارایی پکیج شوفاژ دیواری شود. در ادامه به تعدادی از عیوب احتمالی پکیجهای دیواری اشاره ای کوتاه میشود.

بعضی از ایرادهای پکیج ممکن است دلایل گوناگونی داشته باشند که بایستی تک تک مورد بررسی شده تا دقیقا ایراد مورد نظر رفع و در صورت نیاز اقدام به تعویض قطعه شود.

نحوه راه اندازی و تعمیر پکیج صادقیه

در این بخش نحوه سرویس و تعمیر جزیی اولیه را برای یک کاربر معمولی توضیح میدهیم. بدیهی است که برای تعمیرات و سرویس کلی بایستی به یک متخصص تعمیر پکیج در صادقیه مراجعه نمایید.

قبل از اقدام به هرکاری لازم است بدانید که پکیج دیواری برای کار کردن به چهار المان آب، برق، اکسیژن و گاز احتیاج دارد.
زمانی که آب درون پکیج جریان نداشته باشد, پکیج قادر به روشن شدن نیست و اما چگونه بفهمیم که آب به میزان لازم رسیده است یا نه ؟ در همه پکیج‌های با صفحه نمایش کامپیوتری توسط ال سی دی کوچک روی صفحه و در پکیج‌های آنولوگ هم توسط درجه ترمومانومتر که روی دستگاه قرار دارد نشان داده میشود که  در این حالت باید درجه و مقدار آن روی 1 تا 1.5 بار باشد و سپس می‌توانید شیرپرکن را قطع کنید.
در مرحله بعدی راه اندازی پکیج دیواری بایستی برق پکیج را بررسی کنید که وصل باشد و یا اینکه دو شاخه به پریز متصل است یا نه و حتی در بعضی پکیج های خارجی ورودی نول و فاز دوشاخه نیز مه است.
در بخش بعدی روشن کردن پکیج دیواری باید شیر گاز را بررسی کنید و از جریان داشتن گاز پکیج مطمئن شوید.
اکسیژن کافی برای روشن شدن پکیج که یکی از فاکتورهای مهم در تولید جرقه و ایجاد شعله است را هم باید مدنظر داشت, چرا که در برخی موارد فن‌ها دچار مشکل می‌شوند و احتراق به صورت درست صورت نمی‌گیرد.
برای تعمیر پکیج دیواری زمانی که فن‌ از کار افتاده است, می‌توانید بالای پکیج را دقت کنید که دارای دو خروجی با درپوش‌های پلاستیکی می‌باشد، شما می‌توانید درپوش‌ها را باز کرده و دود کش را متصل کنید و مراقب باشید که دودکش کوچک ترین روزنه ای نداشته باشد.

در صورت نیاز به سرویس و تعمیر پکیج صادقیه با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه