تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ملاصدرا

تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ملاصدرا

تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ملاصدرا

سرویس و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ملاصدرا کلیه برندهای پکیج دیواری

تلفن : 09122437371-22533080 شبانه روزی , بدون تعطیلی

اجرا , لوله کشی , راه اندازی و نصب سیستم پکیج شوفاژ دیواری رادیاتوری و گرمایش از کف

عیب یابی و رفع عیب پکیج شوفاژ دیواری کلیه برندهای رایج و موجود بازار

سرویس دوره ای ,  سالانه و راه اندازی پکیج فصلی تابستانی و زمستانی کردن پکیج شوفاژ

رسوب زدایی و اسیدشویی مبدل پکیج دیواری , سرویس و تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور , بوتان , ایساتیس , ,گلدیران,  لورچ , ایمرگاس , بوش , پکیج دیواری وایلان, پکیج  گرم ایران,  آریستون, ایساتیس ,  شوفاژ کار ,  تاچی , ایرفو , آماتیس , استانبول و سایر برند پکیج شوفاژ دیواری در محدوده خیابان ملاصدرا , شیراز و محدوده اطراف

تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ملاصدرا

سرویس و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ملاصدرا

هرچند که بسیاری گمان میکنند پکیج شوفاژ دیواری به دلیل استفاده بیشتر فقط در فصل زمستان نیاز به سرویس و نگهداری دارد , اما این مساله دلیل نمیشود که در فصول گرم که پکیج شوفاژ دیواری وظیفه تولید آب گرم مصرفی را برعهده دارد به امان خود رها شود .

پکیج دیواری از آن دسته دستگاههای است که به دلیل اینکه مداوم در حال کار است , بایستی با دقت به عملکرد آن توجه شود , چرا که گاهی خرابیهای کوچک و پی در پی ممکن است باعث خسارتهای بزرگتر به سیستم پکیج و از جمله خرابی برد پکیج دیواری شود .

معمولا در سالهای ابتدایی  استفاده از یک پکیج دیواری کمتر نیاز به سرویس و تعمیر پیدا کند اما اگر مرتبا و به صورت دوره ای پکیج دیواری چک شود و حداقل اینکار سالی یک دفعه انجام شود ,  ممکن است تا حد زیادی باعث کاهش هزینه در آینده شود . چرا که با هزینه های بالای اجرت و خرید قطعات یدکی پکیج ممکن است یک رفع عیب کوچک باعث افزایش ظول عمر پکیج دیواری شود .

انواع خرابی های متداول در پکیج شوفاژ دیواری

دو دلیل اصلی برای خاموش شدن و کارکرد نادرست پکیج دیواری وجود دارد . خرابی قطعات داخلی پکیج مانند برد , سراهی موتوری ,ترموستات , برد , مبدل و وسایل ارتباطی این قطعات و خرابیهای خارجی که بر عملکرد پکیج اثر میگذارند . نشتی آب از سیستم مدار شوفاژ حتی به صورت قطره ای نیز ممکن است باعث کاهش فشار داخلی و عدول آن از 1.5 بار حتی با وجود استفاده از پرکن دستی باعث میشود که پکیج شوفاژ دیواری مکررا خاموش شود .  این ایراد جز با پیدا کردن و رفع نشتی رادیاتور یا لوله کشی های داخلی آپارتمان حال نخواهد شد . در صورت خرابی قطعات داخلی پکیج نیز ابتدا بایستی عیب یابی شده و درصورت نیاز قطعه مورد نیاز تعویض شود .

شما با تماس به تهران پایپر به راحتی میتوانید سرویس کار مجرب و نمایندگی خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور , بوتان و مارکهای ایران رادیاتور را درخواست کرده و در صورت نیاز به مشاوره ما را در کنار خود بیابید . جهت تعمیر پکیج ونک و محدوده ملاصدرا با ما تماس بگیرید .

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه