تعمیر پکیج دیواری غرب تهران

تعمیر پکیج دیواری غرب تهران

تعمیر پکیج دیواری غرب تهران

سرویس و تعمیر پکیج دیواری غرب تهران 09122437371  بدون تعطیلی

نصب , راه اندازی و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری

تمام برندها و مدلهای داخلی و خارجی

عیب یابی و رفع عیب و ارورهای پکیج دیواری و مخزنی

شستشوی مبدل پکیج دیواری دو مبدل و تک مبدله

اجرا و تعمیرات لوله کشی رادیاتور شوفاژ و پکیج

نصب , لوله کشی و تعمیرات آبگرمکن دیواری

تعمیرات و نصب رادیاتور شوفاژ

ارایه خدمات پکیج به تمام پکیج های موجود در بازار

راه اندازی و سرویس پکیج ایران رادیاتور , بوتان , ایساتیس , آریستون ,فرولی ,نوتا  , تاچی , باکسی , بوش, ال جی گلدایران, لورچ , زیمنس , والترو , جنرال , استانبول,لامبرت,آماتیس ,مرکوری , ایمرگاس و سایر برندهای پکیج دیواری و مخزنی

تعمیر پکیج دیواری غرب تهران

تعمیر پکیج ایران رادیاتور جنت آباد

راه اندازی ,نصب , نگهداری و تنظیم پکیج

نصب پکیج دیواری

اطمینان حاصل کنید که دیوار و پیچ اتصال پکیج  مقاومت کافی برای  وزن پکیج را دارد در صورتی که دیوار قوی نباشد , یا استفاده از تخته چوبی و وسایل محکم اقدام به مستحکم سازی پکیج روی بدنه نمایید.

اگر سختی املاح  آب منطقه یا شهری بالا باشد ,باید  سختی گیر مناسب نصب شود. جهت سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج بوتان جنت آباد

لوله کشی لوله های شوفاژ و آب گرم مصرفی مطابق موازین استاندارد تاسیسات انجام گیرد. موارد مذکور در مبحث دودکش پکیج بوتان جنت آباد  رعایت شود .

از سیم کشی  برق مناسب و سیم اتصال زمین استفاده نمایید. مطمین شدن از باز بودن مجاری دودکش انجام گیرد .

چون احتمال وجود آلودگی و ذرات دیگر در سیستم لوله کشی شوفاژ زیاد است ، توصیه می شود یش از راه اندازی پکیج دیواری درون لوله های فوق شستشو گردد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شهران

نصب پکیج

برای  نصب دستگاه از اتصالات ،لوله ها و شیلنگ های مرغوب استفاده نمایید. نشلنگ فلکسبل از جنس استیل و  لوله اتصالات پنج لایه و مسی از بهترین ها هستند.

تمام استانداردها و ضوابط ایمنی نصب وسایل  گاز سوز رعایت گردد. هر دستگاه پکیج باید مجهز به شیر گاز از نوع پکیجی  ربع گرد باشد ، بهتر است برای لوله های رفت وبرگشت شوفاژ و آب سرد ورودی از شیر قطع و وصل کشویی استفاده شود . تعمیر پکیج ایران رادیاتور شهران

تعمیر پکیج بوتان شهران

به منظور نصب دستگاه از صفحه نصب مخصوص ارائه شده توسط شرکت سازنده استفاده نمایید.

پیچ  نگهدارنده یا آویز را طبق شابلون روی دیوار نصب نمایید. لوله کشی را مطابق شابلون اجرا دهید.

لوله های آب و گاز را با آببندی مناسب وصل نموده و در مسیر برگشت شوفاژ از یک صافی استفاده نمایید. تعمیر پکیج بوتان شهران دودکش را به طور کاملا استوار و محکم به دستگاه نصب نمایید تا در مقابل عوامل مکانیکی مقاوم باشد .

سرویس و تعمیر پکیج کوهسار

اتصالات الکتریکی

سیم کشی  برق اصلی به صورت سه سیم که دارای سه سیمکشی  فاز و نول و ارت زمین می باشد و همیشه دستگاههاست و به دو شاخه ارت دار متصل می باشد این دو شاخه را به پریز مناسب وصل نمایید .

بازکردن آب مدار آب گرم مصرفی آب سرد ورودی به پکیج را باز نمایید . سیستم آب سردوگرم را با باز کردن شیر آب گرم مصرفی هواگیری نمایید. سرویس و تعمیر پکیج کوهسار

سرویس و تعمیر پکیج چیتگر

تعمیر پکیج دیواری غرب تهران پر کردن لوله های شوفاژ شیر پرکن آب پکیج دیواری را باز نمایید و اگر عقربه مانومتر از ۵/۱ بار بیشتر شد ، بسته شود. پس از هواگیری کلیه رادیاتورها و باز کردن ایرونت اتوماتیک هواگیری اگر فشار زیر  ۵/۱ بار باشد, دوباره با باز کردن شیر پرکن ، فشار را به میزان مشخص شده برسانید. سرویس و تعمیر پکیج چیتگر .

سرویس و تعمیر پکیج شهرک گلستان

سیستم گاز رسانی شیر گازی  را باز کنیدو از بسته بودن و آب بندی کامل شیر گاز اطمینان حاصل کنید.

راه اندازی و تعمیر پکیج دیواری غرب تهران شیر دستی اصلی گاز را باز کرده و برق دستگاه را روشن کنید. چک کنید که فشار کافی آب در مدار گرمایش وجود دارد (۷/۰ تا ۵/۱ بار). راه اندازی مدار آب گرم

سرویس و تعمیر پکیج دهکده المپیک

کلید خاموش و روشن دستگاه را در وضعیت روشن قرار دهید. تعمیر پکیج دیواری غرب تهران

ترموستات آب گرم را روی درجه ای که میخواهید استفاده کنید قرار دهید. در این وضعیت پکیج آماده استفاده  از آب گرم مصرفی و رادیاتورهاست. راه اندازی , نگهداری و تعمیر پکیج دیواری غرب تهران

سرویس و تعمیر پکیج شهرزیبا

راه اندازی سیستم شوفاژ

اگر که شیرهای رفت و برگشت مدار گرمایش باز باشد و رادیاتورها هواگیری شده و فشارسنج  فشار مطلوب (۷/. تا ۵/۱) بار را نشان میدهد .

با چرخاندن ترموستات شوفاژ مدار گرمایش را روی درجه موردنظر قرار دهید . اگر واحد مسکونی مجهز به ترموستات اتاقی باشد آن را روی دمای دلخواه تنظیم نمایید. خاموش کردن کوتاه مدت پکیج .

سرویس و تعمیر پکیج شهرک چشمه

اگر کلید روشن و خاموش در وضعیت کارکرد و ترموستات های شوفاژ و آب گرم مصرفی در وضعیت خاموش هستند.

در این وضعیت  جریان برق به دستگاه متصل است و شیر  آب و گاز به سیستم نیز باز است و پکیج در حالت خاموشی کوتاه مدت بوده ولی سیستم های زیر در حال عمل میباشند .

سیستم ضد یخ زدگی تعمیر پکیج دیواری غرب تهران سرویس و تعمیر پکیج شهرک چشمه

سرویس و تعمیر پکیج اکباتان

با رسیدن درجه حرارت آب داخل مدار شوفاژ به کمتر از ۷ درجه سانتی گراد پمپ فعال می شود و اگر درجه دمای  آب به ۴ درجه سیلسیوس و کمتر کاهش یابد ، آنگاه مشعل هم روشن می گردد و درجه حرارت آب را به سطح مناسب یعنی ۲۵ درجه سانتی گراد می رساند تا از یخ زدن آب داخل مدار گرمایش جلوگیری نماید .

سیستم ضد گرفتگی پمپاژ پمپ پکیج دیواری در صورت عدم استفاده از شوفاژ  و یا آب گرم مصرفی به مدت یک شبانه روز پمپ به طور خودکار به مدت چند ثانیه روشن می شود تا از خرابی پمپ جلوگیری گردد.

سرویس و تعمیر پکیج شهرک آپادانا

راه اندازی , سرویس , تعمیر پکیج دیواری غرب تهران آپادانا قطع کامل دستگاه پکیج کلید روشن – خاموش را درحالت خاموش بگذارید و شیر گاز پکیج را ببندید. راه اندازی ,نصب,مراقبت و تنظیم پکیج نکاتی که بایستی در مورد پکیج دیواری رعایت کرد.

سرویس و تعمیر پکیج تهرانسر

اگر بوی گاز را احساس کردید, شیر گازی را فورا ببندید. در و پنجره آپارتمان را باز کنید.

از نصب  هر نوع کلید نمایش و اجرای کامفورت آبگرم بهداشتی و به کار گیری کامپوزیت به جای قطعات برنجی و امکان تشخیص حسگرهای حرارتی باسیم و بیسیم روانه بازار نمود .

همزمان با ورود نسل جدید این پکیج ها به بازار ایران برخی ایرادات اون هم آشکار شد. نصب , تعمیر پکیج دیواری غرب تهران

سرویس و تعمیر پکیج شهرک آزادی

ازجمله خرابی برد،فلومتر و پمپ، ولی در حال حاضر واقعا به جز قیمت بالای آن ، تجربه کم  برخی تکنسینهای مجاز آن و نصب غلط ایرادی به خود دستگاه نمیتوانم بگیرم. سعی میکنم در این مطلب خلاصه نویسی کنیم , ولی اگه مشتاق بودید میتوانید موشکافانه تر بحث رو دنبال کنیم.

موضوع اینست که برخی از تعمیرکاران زیرو بم قلق ها را نمیشناسند و میگویند عیب از پکیج است ،مثالی میزنم .

برخی تعمیرکاران به جای کنترل فشار گاز ورودی در همان ابتدای به سراغ شیر برقی رفته ,برقی گاز رو دست کاری میکنندو باعث باقی ماندن اشکال دستگاه به جای خود میباشند.

سرویس و تعمیر پکیج اشرفی اصفهانی

به جای کنترل دبی آب سرد ،خروجی گاز را تغییر میدهند. به وضعیت سیفونی شدن به عامل خرابی پمپ و جام شدن روتور نپرداخته و دائم پمپ عوض میکنند. پکیج  ایساتیس پیچیدگی دستگاه آریستون رو ندارد و حساسیت پرشر سوییچ آب ، برد و پمپ و پرشر هوای آن کمتر است ضمن اینکه قیمت قطعات اون توی رنج بوتان هست ، از بعد کیفیت ایساتیس مشکلاتش رو تو این چند ساله به سرعت حل کرده و توانسته رضایت مشتریان را  ارتقا بدهد. سرویس و تعمیر پکیج غرب تهران اشرفی اصفهانی

سرویس و تعمیر پکیج یادگار امام

راهنمای نصب پکیج دیواری شرایط مورد نیاز محل نصب دستگاه :

مکان و متراژ محل نصب دستگاه :

فضایی که پکیج نصب میشود باید کلیه شرایط مورد نیاز دودکش را دارا باشد . به ازاء هر کیلو وات توان پکیج دیواری به ۱ متر مکعب فضا نیاز است. به طور مثال دستگاهی که ۲۴ کیلو وات توان دارد , به ۲۴ متر مکعب حجم برای کارکرد استاندارد نیاز دارد.

سرویس و تعمیر پکیج میدان آزادی

اگر که مکان  محل نصب دستگاه کمتر از حد مورد احتیاج پکیج  باشد، باید فضای محل نصب دستگاه را به اتاقی دیگر و یا فضای آزاد ارتباط داد که میشود بوسیله برش بالا و پایین درب اتاق به اندازه 10سانتیمتر و یا تعبیه کردن  فن  مشبک در بالا و پایین درب فضای محل نصب دستگاه را به اتاق مجاور به صورت دائماً باز ارتباط داد.

سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور پونک

نکته ضروری
اگر که فضای محل نصب دستگاه کمتر از حد مورد نیاز دستگاه باشد و نیاز بود که فضای محل نصب دستگاه به اتاق مجاور و یا هوای آزاد ارتباط داده شود حتماً باید نوع ارتباط همیشگی باشد.

برای نمونه نمی توان از پنجره های قابل باز و بسته شدن و یا فن استفاده نمود، زیرا ممکن است , که پنجره به هر علتی بسته شود و یا فن خراب شود و اکسیژن اتاق توسط دستگاه مصرف شود و باعث ایجاد مخاطرات برای کسانی  که در آن اتاق هستند بشود.

سرویس و تعمیر پکیج بوتان پونک

هوای مورد نیاز دستگاه : مضاف بر اینکه به ازاء هر کیلو وات توان دستگاه به ۱ متر مکعب فضا نیاز است،مکان  محل نصب پکیج  نیز باید به محیط هوای آزاد بیرون از اتاق محل نصب دستگاه یک کانال دائماً باز ارتباط داشته باشد تا هوای  مورد نیاز دستگاه از محیط بیرون از اتاق محل نصب پکیج مهیا شود  و هم در صورت نشتی احتمالی، گاز در محیط اتاق جمع نشود.

سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور سردارجنگل

مکانهایی که نمی توان دستگاه را در آنجا نصب نمود : اکیدا نبایستی دستگاه دودکش دار را در مکان هایی زیر 10 متر مکعب یا فضاهای بسیار کوچک نصب نمود. اصلا نباید دستگاه ها را در دستشویی، توالت، حمام ، رختکن، زیرزمین و امثال آن نصب نمود.

سرویس و تعمیر پکیج بوتان سردار جنگل

به هیچ وجه  نباید دستگاه ها را در مکان هایی که احتمال خطر آتش سوزی دارند مانند : انبار کاغذ، تینر، رنگ و امثال آن نصب نمود. الزاما نباید دستگاه ها را در محل هایی که در آن گاز های اسیدی موجود می باشد , که باعث پوسیدگی اجزاء داخلی دستگاه شود نصب نمود.

اسیدشویی یا شستشوی مبدل پکیج و آبگرمکن یک کار حساس تعمیر پکیج می باشد .

سرویس و تعمیر پکیج شهرک نفت

برای این عملیات  نیاز به یک پمپ مناسب برای این کار می باشد، رعایت موارد زیر هستند توجه داشته باشید:

 از مواد شیمیایی با خورندگی ملایم استفاده نمایید، زیرا استفاده از اسید قوی باعث از بین بردن مبدل پکیج می گردد.

مساله اصلی رسوبهایی میباشند که روی مبدل ته نشین شده اند رسوبات گچی و آهکی که بر اثر داغ شدن آب در مبدل بوجود می آیند.

سرویس و تعمیر پکیج سیمون بولیوار

این روسوبات مانند روسوباتی مثل گچ سماور و کتری به مرور زمان باعث فشار آمدن به بدنه مبدل شده و این فشار باعث ایجاد شکاف لوله های مسی مبدل می شود ،وقتی که اسید شویی انجام می شود و تعمیر پکیج دیواری غرب تهران رسوبات برداشته می شود آن وقت است که شکافها برجا مانده از فشار رسوبات باز شده و باعث سوراخ شدن مبدل می گردد.

سرویس و تعمیر پکیج شاهین شمالی جنوبی

نصب کردن اتصالات مناسب شیلنگ خروجی از پمپ به ورودی مبدل و گذاشتن شیلنگ خروجی از مبدل داخل مخزن پمپ و اطمینان از محکم بودن اتصالات برای  رسوب زدایی پکیج دیواری می توانید از محلول رسوب زدای میتره با خاصیت ضد حورندگی استفاده کنید.

برای رسوب گیری مدار بسته پکیج و رادیاتورها و یا پیشگیری از رسوب و خوردگی و تولید گازهای ناشی از خوردگی  محلول ویژه مسیر شوفاژ گرمایش پکیج در بسته بندی های مختلف موجود است. تعمیر پکیج دیواری غرب تهران .

سرویس و تعمیر پکیج ایساتیس جنت آباد

به منظور رسوب گیری یک پکیج با حدود 90 رادیاتور آلومینیومی یک لیتر  رسوب گیر به آب سیستم بسته اضافه شده و پس از پنج  روز کارکرد دستگاه آب سیستم خالی میشود مقدار کمی محلول رابه جهت جلوگیری  از خوردگی و رسوب به آب مدار بسته اضافه می کنیم که این محلول تا یکسال خاصیت خود را از دست نمیدهد.

1 نظر

ارسال دیدگاه