نصب , سرویس و تعمیر پمپ میرداماد

نصب , سرویس و تعمیر پمپ میرداماد

تعمیر پمپ میرداماد

خدمات نصب و تعمیر پمپ میرداماد

تلفن : 09122437371-22533080 بدون تعطیلی

نصب و تعمیرات پمپ تحت فشار خانگی سرویس پمپ و تعویض پرشرسوییچ , کلید اتوماتیک و منبع تحت فشار و شارژ منبع

لوله کشی و نصب پمپ آب واحد در آپارتمان , پارکینگ و مشاعات

لوله کشی و نصب منبع ذخیره آب ساختمان

سرویس و تعمیر پمپ میرداماد

پمپ آب از آن دسته لوازمی است که حداقل سالی یک بار نیاز به سرویس و تعمیر دارد . بررسی و تنظیم پرشر , باد زدن و شارژ باد منبع تحت فشار و بررسی فلوتر از نکاتی است که در سرویس دوره ای پمپ بایستی رعایت شود . داشتن حوصله و دقت در هنگام نصب و راه اندازی توسط نصاب پمپ آب تاثیر مهمی در طول عمر پمپ دارد .

تعمیر پمپ میرداماد

عیب یابی پمپ آب میرداماد

برای عیب یابی کم شدن فشار آب در کل ساختمان ، نخست با انجام یک بررسی اجمالی از عدم وجود نشتی و گرفتگی در پمپ و لوله ها اطمینان حاصل کنید، سپس بوسیله یه فشار سنج میزان فشار آب در پمپ را اندازه‌گیری کنید و ارقام بدست آمده را با چارت پمپ مقایسه کنید.
پس از اندازه گیری با مانومتر و به خاطر سپردن میزان افت فشارهای غیرعادی، محل مانومتر را تغییر داده و سعی کنید با کمک آن منشا این افت فشارها را پیدا کنید، و درنهایت با توجه به مشکلات ذکر شده در زیر،اقدام به تعویض، تعمیر و یا تمیزکردن قطعه مورد نظر کنید .

نوسانات برق ساختمان , خراب شدن کلید و فیوز پمپ آب , سوراخ شدن تیوب منبع تحت فشار , از کار افتادن الکترو موتور پمپ و خرابی کلید اتوماتیک پمپ از دلایل اصلی خرابیهای پمپ میباشد .

اگر مخزن ذخیره آب داشته باشید بایستی بررسی کنید که آب کافی در مخزن وجود داشته و اینکه گرفتگی لوله آب در مسیر وجود نداشته باشد . در ضمن خرابی فلوتر منبع آب نیز در برخی مواقع ممکن است سبب عدم ورود آب به منبع ذخیره یا سرریز شدن آب آن شود .

نشتی از لوازم مختلف پمپ آب نیز در صورت مشاهده بایستی به سرعت رفع شود .

اغلب علت صدای ناهنجار پمپ میتواند در اثر مواردی مانند عدم نصب صحیح و مستحکم در محل قرار گرفتن پمپ، خرابی بلبرینگها و یا پروانه پمپ باشد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه