تعمیر موتورخانه شمال تهران

تعمیر موتورخانه شمال تهران

تعمیر موتورخانه شمال تهران

راه اندازی و تعمیر موتورخانه شمال تهران 09122437371-22533080

بازسازی , نوسازی شوفاژخانه مرکزی

عیب یابی , رفع عیب و تعمیر موتورخانه شوفاژ مرکزی

نصب ,تعویض و جوشکاری منبع دوجداره و کویلی

عیب یابی , رفع عیب , سرویس و تعمیر مشعل گازی شوفاژخانه

نصب , جوشکاری و تعمیرات کلکتور و لوله کشی موتورخانه

نصب , تعویض و تعمیر دیگ شوفاژ پره ای و پنلی

نصب بویلرهای موتورخانه ساختمان

سرویس پمپ شوفاژ و آبگرم موتورخانه

نصب و سرویس پمپ تحت فشار خانگی ساختمان

عیب یابی , سرویس , نگهداری و تعمیر استخر روباز و سرپوشیده .

تعمیر و تعویض واسطه پمپ ,ترموستات , آکوستات , رله و دیگر لوازم

تعمیر و تعویض شیرفلکه شوفاژخانه

در تعمیر موتورخانه شمال تهران، موتورخانه ها سرویس می شوند و خدمات دهی به سرعت انجام می گیرد و سرویس شدن هر سال موتورخانه ها باعث افزایش طول عمر آنها می شود. مثلا سرویس شدن منبع آب و یا بویلر و مشعل، اینها توسط یک متخصص و تعمیرکار با تجربه انجام می شود , تا شما معمولا زمستان های راحت و گرمی داشته باشید.

سرویس تعمیر موتورخانه شمال تهران

سرویس موتورخانه شمال تهران

رفع عیب و سریوس موتورخانه شمال تهران به علت حساسیت آن بیش از هر چیز دیگر نیازمندعلم و تجربه تعمیرکار است.

افرادی که تخصصی در این رابطه ندارند نباید به سمت سرویس کردن موتورخانه بروند. تعمیر موتورخانه شمال تهران در این رابطه به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی در هر زمان از شبانه روز به کارشناسان  و تعمیرکاران حرفه ای دسترسی داشته باشید.

موتورخانه چیست:

ابتدا باید بگویم وقتی شما در یکی از مکان ها و ساختمان هایی تجاری و مسکونی زندگی می کنید از تجهیزات گرمایش استفاده خواهید کرد که این تجهیزات حول محور یک سیستم دیگر به سطح گرمایشی خود می رسند، به این سیستم موتورخانه گفته می شود.

موتورخانه دارای قسمت های مختلفی است که باید هر ساله این قسمت ها بررسی شوند تا مشکلی ایجاد نشود. در یک موتورخانه ممکن است سیمی بدون عایق باعث ایجاد مشکلاتی شود و یا اینکه صدای موتورخانه ها باعث ایجاد صوتی بسیار بدی شود این نوع صداها نشان می دهد که موتورخانه شما نیاز به تعمیرکار دارد.

برخی خدمات برای موتورخانه در تعمیر موتورخانه شمال تهران:

معمولا بویلر سرویس می شود، شیرفلکه، منبع گالوانیزه، دیگ و پره ها، مشعل، منبع آب تعویض می شوند و این یکی از خدماتی است که انجام می شود و دیگر خدمات همانند تنظیم کردن درجه ها و سرویس و عایق بندی لوله ها نیز صورت می گیرد.

در تعمیرموتورخانه شمال تهران شما هیچ نگرانی نداشته باشید با یک تماس از طرف شما متخصصان تعمیرکار تمامی سرویس کاری شما را انجام می دهند.

تعمیر پمپ شوفاژ شمال تهران

تعمیر پمپ شوفاژ شمال تهران مواقعی اتفاق میفتد , که پمپ بدرستی گردش آب شوفاژ را انجام نمیدهد. پمپهای شوفاژ هنگامی کار میکنند که مدار شوفاژ بازباشد. یعنی زمانیکه هوا سردشده و باشد و گرمایش رادیاتور یا دیگر تبادل کننده مانند لوله کشی گرمایش از کف ساختمان و فن کویلها راه اندازی شده باشند.

اما باید بدانید که پمپهای شوفاژ در فصول گرم سال هم که کار نمیکنند , نیاز به  روغنکاری و رسیدگی دارند .

پمپهای شوفاژ برای بهبود گردش آب شوفاژ تعبیه میشوند و اگر درست این کار را انجام ندهند آب شوفاژ گرم نمیتواند به شوفاژهای سردشده رسیده و رادیاتورها سرد میشوند.

پمپهای شوفاژ دارای یک پروانه هستند که آب را هدایت میکنند و در معمولا در مسیر برگشت لوله کشی شوفاژ ساختمان قرار میگیرند .

واسطه پمپ هم یک کله گیست بین پمپ و لوله کشی شوفاژ که پروانه در آن نهفته شده است . اگر پمپ کار نکند که احتمالا مشکل برقی داشته , سوخته و بوشهای آن دچار مشکل شده است .

اما اگر پمپ کار کند اما صدایی ناهنجار تولید کند احتمالا پروانه پمپ یا کوپلینگ یا واسطه پمپ مشکل داشته که بایستی هرقطعه ای ایراد دارد تعویض شوند .

واسطه پمپها بدلیل اینکه در تابستانها روغنکاری نمیشوند معمولا در اوایل راه اندازی در پاییز یا در طول فصل زمستان با خرابی گسترده ای مواجه میشوند .

یکی از پرمصرفترین قطعات در تعمیر موتورخانه شمال تهران همین واسطه پمپ یا کله پمپ است که بابرندهای آزاد البرز , بلنکاست یا تهران و ارس در بازار جزو مارکهای نسبتا خوب میباشند.

تعمیر منبع شمال تهران

تعمیر منبع بدلیل سوراخ شدن بدنه خارجی منبع موتورخانه و رسوب گرفتن کویلها منابع کویلی صورت میگیرد.

جداره خارجی مخزن موتورخانه ها معمولا از جنس ورق گالوانیزه بوده و پس از مدتی ممکن است در برخی نقاط دچار پوسیدگی شوند .

پوسیدگی منبع دوجداره یا کویلی درنهایت به سوراخ شدن منبع در یک یا چند قسمت میشود.

اگر این نقاط توانایی گرفتن جوش و امکان جوشکاری داشته باشند میتوان با جوشکاری برق و کمک گرفتن از ورقه گالوانیزه اقدام به ترمیم منبع نمود.

در غیراینصورت منبع بایستی فورا تعویض و نوسازی شود. درمنبع کویل دار هم تجمع رسوب در اطراف کویل باعث کاستن از کارایی تبادلی بین آب شوفاژ و آب مصرفی شده واحتمالا در زمان دوش گرفتن آب گرم به همه واحدها نرسیده و اصطلاحا کم بیاورد.

شستشوی کویل راه چاره این مشکل است که با اسیدشویی صورت میگیرد و برای کویلهای بزرگ بایستی از پمپ اسیدشویی استفاده نمود.

تعمیر مشعل شوفاژ شمال تهران

تعمیر مشعل شوفاژ در تعمیر موتورخانه شمال تهران یکی از کارهای تخصصی در زمینه تاسیسات و لوله کشی ساختمان به حساب میاید .

اغلب لوله کشی ساختمان توسط لوله کشهای معمولی و تاسیساتکاران عادی میشود اما یک تعمیر مشعل شوفاژ کار هر تعمیرکار تاسیساتی نیست .

تنظیم ترکیب هوا و گاز با همراه با تولید جرقه بموقع و خاموش روشن شدن سروقت از وظایف یک مشعل است که اگر قادر به انجام تمام اینکارها نباشد , مشعل دچار اختلالی شده که ممکن است داخلی باشد یا خارجی .

نرسیدن هوا و گاز لازم و کافی برای ترکیب در مشعل از معضلاتی است که در موتورخانه ممکن است در کار مشعل اختلال بوجود آورند .

نقض در لوله کشی هوای و تهویه موتورخانه ساختمان میتواند یک دلیل ساده باشد. تجربه نشان داده است که بسیاری از موتورخانه ها در تهران دچار چنین مشکلی بوده ومیتوان بااستفاده از یک هواکش قوی یا اصلاح لوله کشی هواکش ساختمان که در موتورخانه وجود دارد این ایراد را برطرف نمود .

جوشکاری موتورخانه شمال تهران

لوله های موتورخانه بعلت گرمای بالای معمولا از جنس لوله های فولادی و جوشکاری ساخته میشوند.

هرچند در حال حاضر برای لوله کشی ساختمان از لوله های پلیمری استفاده میشود اما بخاطر اینکه در دمای کاری دمای برخی از نقاط لوله کشی موتورخانه گاهی به بیش از 100 درجه خصوصا در نزدیکی دیگ میشوند فعلا امکان استفاده از لوله های پلیمری که حداکثر مقاومت آنها در زیر 90  درجه است میسر نیست.

از اینرو لوله کشی کلکتورهای تا خروجی آنها بااستفاده از جوشکاری لوله های گازی و مانیسمان که قطر بیشتری دارند استفاده میشود .

توصیه میشود که در لوله کشی موتورخانه تا میتوانید از لوله های با گوشت بیشتر استفاده کنید تا دیرتر پوسیده شده و هماندازه ساختمان عمر کنند .

1 نظر
  • شاهین محمدی
    Posted at 14:41h, 09 آگوست پاسخ

    برای تعمیر موتورخانه در شمال تهران و دریافت این خدمات هیچگونه تردیدی نداشته باشید. خدمات بسیار با کیفیتی ارائه می دهند.

ارسال دیدگاه