تعمیر موتورخانه شرق تهران

تعمیر موتورخانه شرق تهران

تعمیر موتورخانه شرق تهران

عیب یابی و تعمیر موتورخانه شرق تهران

تلفن : 09122437371-22533080 شبانه روزی

بازسازی و راه اندازی موتورخانه مرکزی شوفاژ

سرویس و تعمیرات مشعل شوفاژخانه

نصب , تعمیر و جوشکاری منبع دوجداره ,کویل دار و مبدل

شستشو و اسیدشویی منبع کویلی

تعمیر لوله کشی و جوشکاری کلکتور موتورخانه

تعمیر و سرویس پمپ شوفاژ و آبگرم موتورخانه

تعمیر و تعویض دیگ شوفاژ

سرویس تعمیر موتورخانه شرق تهران

سرویس موتورخانه شرق تهران

ابتدا باید شرح دهیم موتورخانه ها در اصل مرکزیت یک ساختمان را تشکیل میدهند, که اگر بخواهیم از وسایل گرمایشی و سرمایشی همانند شوفاژها استفاده کنیم , قطعا باید یک موتورخانه سالم که دقیق کار کند را داشته باشیم.

تعمیر موتورخانه شرق تهران از این بابت در خدمت شما است که خدمات زیادی را مانند تعمیر شوفاژها و پکیج ها و رادیاتورها را با استفاده از کارشناسان مجرب و حرفه ای انجام می دهد.

هزینه تعمیرات موتورخانه شرق تهران با توجه به نوع کار تعمیرات موتورخانه متغیر می باشد و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. البته باید توجه داشت که شستن محفظ و مبدل ها نیز جزو دسته سرویس موتورخانه ها محسوب می شود.

هزینه تعمیر موتورخانه شرق تهران

نیازمند تعمیر کار شوفاژ برای تعمیر شوفاژ شرق تهران هستید؟

کارکرد شوفاژ شما با مشکل مواجه شده است؟

شوفاژ شما به سرویس کار شوفاژ شرق تهران نیاز دارد؟

شوفاژ باب میل شما کار نمی کند؟

اگر ساکن شرق تهران هستید و نیاز به تعمیر موتورخانه شرق تهران ،

سرویس پکیج و … دارید می توانید برای  گرفتن خدمت

با ما تماس گرفته و مشکل خود را حل نمایید.

ما نزدیک ترین سرویس کار موتورخانه در شرق تهران و یا تعمیرکار موتورخانه شرق تهران را برای شما پیدا کرده و به محل مورد نظرتان اعزام میکنیم .

هزینه تعمیر شوفاژ شرق تهران بستگی به عوامل متعددی دارد و هزینه ای ثابت ندارد.

برای برآورد هزینه باید توضیح کامل در مورد مشکل مربوط را به تعمیرکار موتورخانه در شرق تهران بدهید و یا محل توسط تعمیرکار موتورخانه و یا تعمیرکار مشاهده شود تا ایشان طبق محاسبات و هم چنین نرخ اتحادیه به شما هزینه را اعلام کنند. ما از تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه استفاده کرده تا کار شما با دقت و در زمان بسیار کمی انجام بگیرد.

منبع موتورخانه یا مبدل حرارتی برای تامین آب گرم مصرفی در موتورخانه ها نصب میشوند. منابع موتورخانه به در 2 گونه منبع دوجداره و منبع کویلی ساخته میشوند.

منبع دوجداره همانگونه که از نامش پیداست از دومنبع تودر تو ساخته ئشده است و دو دیواره دارد.

از داخل منبع داخلی یا ثانویه آب گرم شوفاژ که از دیگ آمده و بسیار داغ است آمده و آب سرد منبع بیرونی را به آب گرم تبدیل کرده و به واحدها و مصرف کننده ها جهت مصرف میفرستد.

اگر منبع داخلی سوراخ شود کاری نمیتوان انجام داد و بایستی منبع تعویض و با یک منبع نوی دیگر جایگزین شود.

اگر قسمت بیرونی نشتی دهد میتوان آنرا با جوشکاری برق آببندی نمودبه شرطیکه میزان پوسیدگی  عمیق نبوده و ورقه گالوانیزه کیفیت لازم را برای جوش گرفتن داشته باشد.

در تعمیر منبع کویل نیز بهمین ترتیب میتوان در مورد منبع عمل نمود. اما مزیتی که منبع کویلی نسبت به منبع دوجداره دارد اینست که درصورت خرابی و سوراخ شدن کویل, که وظیفه گرم کردن آب سرد را دارد میتوان تنها کویل منبع را تعویض یا حتی جوشکاری نمود .

هرچندسال یک بار کویل منبع کویلدار هم بدلیل رسوباتی که در اثر ته نشین شدن املاح آب به کویل چسبیده باید با اسید دیسکلر شسته شود تا تبادل حرارتی بین آب گرم وسرد به اندازه کافی صورت گیرد, درغیر اینصورت تولید آبگرم بوسیله منبع با اختلال مواجه میشود.

تعمیر دیگ شوفاژ شرق تهران

دیگهای شوفاژخانه از لحاظ جنس تولید شده به دو گروه فولادی و چدنی و از لحاظ نوع به یک تکه و پره ای تقسیم بندی میشوند.

دیگهای فولادی معمولا بااستقامت و دوام بیشتری بوده و درصورت خرابی بسختی قابل تعمیر میباشند . دیگهای چدنی نیز بصورت پره ای بیکدیگر نصب شده و در صورت سوراخ شدن هر پره قابل تعویض میباشند.

اگر بیش از دو یا سه پره دیگ فرسوده شده باشد بهترست تا دیگ کاملا تعویض شود زیرا ارزش تعویض بطور پره ای ندارد. در موتورخانه های عظیم از بویلرها برای گرمایش بجای دیگ استفاده میشود.

در تعمیر موتورخانه شرق تهران مهمترین قطعه در یک شوفاژخانه را میتوان مشعل شوفاژ دانست. مشعل موتورخانه با ترکیب متناسب اکسیژن و گاز طبیعی یا سایر سوختها با تنظیم جرقه زن تولید آتشی داخل دیگ کرده که این آتش میتواند بوسیله ترموستاتها قابل تنظیم باشد.

ترموستات دیگ در صورت گرم شدن در یک درجه مشخص شده توسط شما به مشعل دستور خاموش یا روشن شدن میدهد.

رله قطعه الکترونیکی مشعل است که وظیفه تنظیم جرقه و تولیدآتش را میدهد. ئیون , ,جرقه زن , موتور و سایر سنسورها نیز از قطعات دیگر مشعل هستند. خاموش شدن مشعل مساویست با ازکار افتادن موتورخانه و به تبع آن عدم دسترسی به آب گرم و سرد شدن رادیاتور ودیگرتبادل کننده ها.

تعمیر کلکتور شرق تهران

کلکتور موتورخانه دو بخش دارد :

1-کلکتور مدار شوفاژ که شامل کلکتور رفت و کلکتور برگشت میشود.

2-کلکتور آب مصرفی که وظیفه توزیع آب گرم و سرد مصرفی را دارد.

در برخی موتورخانه ها کلکتور آب مصرفی تعبیه نداشته و توزیع آب مصرفی بصورت انشعابی انجام میشود.

کلکتور مدار شوفاژ دو کلکتور شبیه هم هستند که یکی وظیفه انتقال و توزیع آب را به واحدها و منبع یا مبدل دارد و دیگری وظیفه جمع آوری آبهای برگشتی سردشده از واحدها و منابع و ارسال آب برگشت به دیگ برای دوباره گرم شدن آب مدار شوفاژ. کلکتور رفت آب گرم را از دیگ دریافت کرده در فصول سرد برای گرمایش سیستم به واحدها و در تمام طول سال برای تولید آبگرم به منبع یا مبدل میفرستد. کلکتور برگشت نیز وظیفه یکی کردن اینها و انتقال آب به دیگ را دارد.

آب مدار لوله کشی شوفاژ یک مقدار ثابتی است که براثر افزایش دمای آب حجم آن نیز افزایش پیدا میکند و برای کنترل این حجم اضافی و فشار نیامدن به سیستم لوله کشی که یک سیستم بسته است از منبع انبساط استفاده میشود.

1 نظر
  • محسن ایزدی
    Posted at 14:40h, 09 آگوست پاسخ

    تعمیرکاران بسیار خوبی دارن این مجموعه ما از سرویس تعمیر موتورخانه شان استفاده کردیم . هر زمان هم که خرابی داشتیم به سرعت برای تعمیر خرابی موتورخانه در شرق تهران حاضر شدند.

ارسال دیدگاه