تعمیر مشعل سعادت آباد عیب یابی تعویض رله و قطعات

تعمیر مشعل سعادت آباد عیب یابی تعویض رله و قطعات

تعمیر مشعل سعادت آباد

نصب , سرویس , عیب یابی و تعمیر مشعل سعادت آباد و محدوده اطراف

تلفن دفتر: 09122437371-22533080 خدمات شبانه روزی در محل

تنظیم و بهینه سازی مصرف گاز موتورخانه شوفاژ با سرویس های دوره ای مشعل

عیب یابی و تعمیر مشعل گازی شوفاژخانه, کلیه برندهای ایرانی و خارجی مشعل اخگر , اتمسفر , ایران رادیاتور , ری و دیگر برندهای تولید داخل و اروپایی

تعویض و تعمیرات رله , یون , پرشر هوا , گاز , برق , فیلتر , بلبرینگ , ترانس جرقه زن , الکترود , ترمستات و کلیه خدمات تعمیر موتورخانه , مشعل و دیگر قطعات شوفاژخانه سعادت آباد

تعمیر مشعل سعادت آباد

سرویس و تعمیر مشعل سعادت آباد

از آنجا که خدمات مشعل جزو آن دسته خدمات تاسیساتی کاملا تخصصی در این رشته میباشد , تشخیص عیب , سرویس و تعمیرات آن از عهده عده ای محدود از تاسیسات کاران بر آمده و به دلیل پیچیدگی های موجود و نیاز به تجربه و مهارت در این زمینه بسیاری از مجریان امور تاسیساتی سعی در اجتناب از این دستگاه دارند .

مشعلها وسایل گازسوز یا گازوییل سوزی هستند که وظیفه گرم کردن آب موجود در دیگ یا بویلرهای گرمایشی را درد موتورخانه برعهده دارند . به عبارتی میتوان گفت که در صورت از کارافتادن مشعل موتورخانه ها , به زودی شاهد سرد شدن آب گرم مصرفی و همچنین رادیاتورهای شوفاژ میشویم . از این رو کار تعمیر مشعل از آن دسته مشاغلی است که بایستی در اسرع وقت و توسط متخصص انجام شود .

در برخی موارد علت خاموش شدن مشعل ممکن است یک دلیل موقتی مانند نوسانات یا قطع شدن برق یا گاز باشد که پس از وصل شدن و نرمال شدن شرایط , با زدن دکمه ریست مشعل شروع به کار کند .

اما اگر این مساله دوباره اتفاق بیفتد بایستی حتما مشعل را به یک متخصص سرویس و تعمیر مشعل سپرد تا با تنظیمات مربوطه , مشعل را به حالت عادی برگرداند .

تعمیر و سرویس مشعل با عیب یابی آغاز میشود . البته ممکن است در برخی موارد خاموش شدن مشعل به دلایل دیگری از جمله افت فشار گاز , خرابی ترموستات و  نقص در دودکش موتورخانه و سیستم تهویه شوفاژخانه باشد .

در ادامه به نحوه سرویس مشعل در ساده ترین میپردازیم .

1- نخست کلید برق مشعل را قطع کرده و شیر گاز مشعل را میبندیم .

2- در قسمت بعد قاب درپوش قسمت فوقانی مشعل را باز میکنیم .

3- فن مشعل را باز کرده و لوله شعله را به آرامی باز مینماییم .

4- سپس سوراخ های شعله پخش کن را با یک قلمو تمیز میکنیم .

5- در این مرحله جرقه زن و یون مشعل را بررسی و تمیز میکنیم .

6- بعد پروانه مشعل را باز نموده و با قلمو و آب یا سایز لوازم تنظیف پاک میکنیم .

7- در آخر پرشر هوا و لوله متصل به آنرا تمیز میکنیم .

بدیهی است که در طول انجام سرویس قطعات مختلف را بررسی کرده و در صورت نقص در عملکرد به تعویض و تعمیر قطعات مشعل میپردازیم .

جهت سرویس و تعمیر مشعل گازی موتورخانه شوفاژ در منطقه سعادت آباد با ما تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه