تعمیر توالت فرنگی پاسداران نصب و رفع گرفتگی سروس بهداشتی

تعمیر توالت فرنگی پاسداران نصب و رفع گرفتگی سروس بهداشتی

تعمیر توالت فرنگی پاسداران

لوله کشی , نصب , تعویض , رفع گرفتگی و تعمیر توالت فرنگی پاسداران و محدوده

تلفن : 09122437371-22533080 شبانه روزی بدون تعطیلی

عیب یابی و رفع ایراد انواع توالت فرنگی روکار و توکار , رفع گرفتگی و انسداد توالت فرنگی با روشهای مختلف , تعویض مکانیزم تخلیه و شیر شناور توالت فرنگی , اجرا و تعمیر لوله کشی آب و فاضلاب توالت فرنگی و نصب وال هنگ , بازسازی سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی , لوله کشی و نصب شیرالات بهداشتی توالت فرنگی تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی , نصب توالت فرنگی روی کاسه توالت ایرانی , نصب توالت فرنگی در حمام , لوله کشی آب و فاضلاب توالت فرنگی

نصب و تعمیر توالت فرنگی پاسداران

نصب و تعمیر توالت فرنگی خیابان پاسداران

از آنجا که نصب استاندارد میتواند باعث جلوگیری از بخشی از خرابی و ایرادات توالت فرنگی شود بایستی هنگام نصب به رعایت جزییات دقت نمود . در کنار این نکات استفاده از لوازم نصب مرغوب و مناسب نیز مهم تلقی میشود . برای نصب توالت فرنگی 2 قسمت لوله کشی آب و فاضلاب مهم بوده که البته در بخش لوله کشی آب خیلی مشکلات رخ نمیدهد و لوله خروجی فاضلاب فرنگی مهمترین بخش از آماده سازی برای نصب فرنگی است . در مناطقی چون منطقه پاسداران که نصب وال هنگ یا توالت فرنگی توکار نیز رایج است , علاوه بر لوله فاضلاب پیش بینی لازم برای نصب استراکچر نیز لازم به نظر میرسد .

در هنگام هر دو نوع فرنگی , آب بندی لوله و اتصالات مهمترین کار است . هر چند که نصب و تعمیر توالت فرنگی روکار نیز قلق های خاصی دارد , اما نصب توالت فرنگی وال هنگ به مهارت و تجربه بیشتری نیاز دارد .

در بخش تعمیرات فرنگی توکار یا روکار نیز عیب یابی و تجربه تشخیص ایراد گام نخست و اصلی است . گرفتگی فرنگی , مشکل تخلیه , نبودن آب کافی در مخزن و انتقال به کاسه از مهمترین عوامل خرابی فرنگی هاست .

از آنجا که قطعات انواع توالت فرنگی با هم متفاوت هستند و به خصوص در مورد تعمیرات توالت فرنگی توکار نیاز به بررسی و پیدا کردن قطعه معیوب برای تعویض اجتناب ناپذیر میباشد .

یکی دیگر از خرابیهای رایج مربوط به خرابی و تعمیر شناور توالت فرنگی است که معمولا با تعویض قطعه درست میشود .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه