تعمیر توالت فرنگی سهروردی

تعمیر توالت فرنگی سهروردی

تعمیر توالت فرنگی سهروردی

نصب و تعمیر توالت فرنگی سهروردی

تلفن : 09122437371-22533080 بدون تعطیلی شبانه روزی

عیب یابی و رفع ایراد انواع توالت فرنگی روکار و توکار

رفع گرفتگی و انسداد توالت فرنگی با روشهای مختلف

تعویض مکانیزم تخلیه , شناور و سیستم پرکن توالت فرنگی

رفع نشتی از کف و باز و نصب مجدد و تعمیر توالت فرنگی روکار و توکار

لوله کشی و نصب شیرالات بهداشتی توالت فرنگی تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی , نصب توالت فرنگی روی کاسه توالت ایرانی , نصب توالت فرنگی در حمام , لوله کشی آب و فاضلاب توالت فرنگی , بازسازی سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی از صفر تا صد .

نصب و تعمیر توالت فرنگی سهروردی

نصب و تعمیر توالت فرنگی سهروردی

به دلیل اینکه نصب اصولی توالت فرنگی میتواند موجب شود تا از بخشی از خرابی و ایرادات توالت فرنگی ایجاد نگردد , بایستی هنگام نصب به رعایت جزییات دقت نمود . در کنار این نکات استفاده از تجهیزات متناسب و با کیفیت نیز بابیستی رعایت شود. برای نصب توالت فرنگی 2 قسمت لوله کشی آب و فاضلاب در کنار محکم سازی توالت فرنگی روی زمین یا دیوار مهم بوده که البته در بخش لوله کشی آب معمولا خرابیهای کمتری بروز داده شده  و لوله خروجی فاضلاب فرنگی و استحکام اصلی ترین بخش از آماده سازی برای نصب فرنگی است . در مناطقی چون خیابان سهروردی که نصب وال هنگ یا توالت فرنگی توکار نیز متداول است , علاوه بر لوله فاضلاب پیش بینی لازم برای نصب فریم وال هنگ نیز لازم به نظر میرسد .

لوله کشی و رعایت فواصل در آماده سازی و حین کاشی کاری یا بازسازی سرویس بهداشتی از نکاتی است که در کیفیت نصب توالت فرنگی تاثیر مستقیم دارد . بایستی سعی شود در هنگام نصب از بوگیر صاف یا بوگیرهایی با زاویه کم استفاده شود تا احتمال گرفتگی در فاضلاب توالت فرنگی کم شود .

انواع خرابیها در توالت فرنگی

خرابیهای مربوطه به لوله کشی فاضلاب که اغلب شامل گرفتگی لوله اصلی میشوند . رفع گرفتگی توالت فرنگی بستگی به نوع و محل گرفتگی میتواند باعث شود تا روشهای متفاوتی را اتخاذ کنیم .

اشکال سیستم پرکن فرنگی که تعویض, تنظیم یا تعمیر فلوتر فرنگی و شیرالات رفع میشود.

خرابی سیستم تخلیه توالت فرنگی که باعث میشود محل تخلیه کاملا باز یا بسته نشده و یا به موقع کار تخلیه انجام نگردد . بسته به نوع مکانیزم لاستیک کهلری یا مخروطی و در بسیاری از موارد ست کامل مکانیزم تخلیه تعویض میشود .

جهت دریافت سرویس و خدمات تعمیر توالت فرنگی خیابان سهروردی و محدوده با ما تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه