تعمیر توالت فرنگی تهرانپارس

تعمیر توالت فرنگی تهرانپارس

تعمیر توالت فرنگی تهرانپارس

لوله کشی , نصب , سرویس و تعمیر توالت فرنگی تهرانپارس و محدوده اطراف

تلفن : 09122437371-22533080 بدون تعطیلی شبانه روزی

عیب یابی و رفع ایراد انواع توالت فرنگی روکار و توکار

رفع گرفتگی و انسداد توالت فرنگی با روشهای مختلف

تعویض مکانیزم تخلیه , شناور و سیستم پرکن توالت فرنگی

نصب , تعویض و تعمیر توالت فرنگی , شیرالات و شلنگهای مربوطه

اجرا و تعمیر لوله کشی آب و فاضلاب توالت فرنگی و وال هنگ

نصب , تعویض و بازسازی سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی

لوله کشی و نصب شیرالات بهداشتی توالت فرنگی

تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی با 2 روش متفاوت با تخریب و بدون تخریب

تعمیر توالت فرنگی تهرانپارس

نصب و تعمیر توالت فرنگی تهرانپارس

طراحی توالت فرنگی به شکلی است که در هنگام استفاده از آن کمترین فشار به مفاصل پا و کف وارد شود , درست شبیه یک صندلی .

از طرفی به دلیل آلودگیهای ناشی از دفعیات بایستی بلافاصله پس از انجام کار خود , مواد دفعی به سرعت به سمت لوله های فاضلاب هدایت شوند و از این رو در سیستم توالت فرنگی یک مقدار آب مشخص در مخزن توالت فرنگی وجود داشته که پس از استفاده با فشردن دکمه آن حجم مشخصی از آب وارد کاسه شده و  به سمت لوله فاضلاب هدایت میشود .

مخزن آب توالت فرنگی روکار یا وال هنگ توکار دارای دو سیستم پرکن و تخلیه آب میباشد . هنگامیکه شما شاسی توالت فرنگی را فشار میدهید در عمل به سیستم تخلیه دستور هدایت آب موجود در مخزن را به سمت کاسه میدهید , و پس از خالی شدن بایستی آب مخزن مجددا برای استفاده های بعدی پر شود .

اینکار توسط مکانیزم پرکن انجام شده و پرکنهای توالت فرنگی شیرهای دارای شناوری هستند که به محض تخلیه شدن مخزن ارتفاع شناور کم شده و بدین ترتیب آب مخزن شروع به پرشدن میشود . در صورت خرابی سیستم پرکن و تخلیه عملکرد توالت فرنگی مختل خواهد شد .

بخشی عمده از تعمیر توالت فرنگی تهرانپارس شامل تعویض این قطعات میشود . البته در پروسه تعمیر توالت فرنگی عیب یابی گام اصلی و نخست میباشد . به دلیل اینکه اغلب قطعات پرکن و تخلیه توالت فرنگی از قطعات پلاستیکی غیرقابل تعمیر ساخته شده اند , بیشتر لوازم توالت فرنگی بایستی برای کارکرد مناسب تعویض شوند .

بخش دیگر از توالت فرنگی مربوط به نشتی آب از شیر و شلنگهای خارجی میباشند که کمتر اتفاق افتاده و تعمیرات بسیار اساسی نیز به حساب نمی آیند . اما یک قسمت از خرابی های توالت فرنگی مربوط به نحوه نصب فرنگی و نشتی از محل اتصال فرنگی به کف سرویس بهداشتی است که در این موارد بایستی معمولا توالت فرنگی کنده شده و مجددا نصب شده یا با زدن چسب آکفاریوم آب بندی دوباره شود .

گرفتگی توالت فرنگی تهرانپارس

گرفتگی توالت فرنگی با اشیا یکی از رایج ترین انواع گرفتگیها در سرویس بهداشتی میباشد و بسته به نوع گرفتگی شیوه ای متنوعی برای بازکردن آنها اعمال میشود . توالت فرنگیها دو نوع گرفتگی دارند , نوع نخست و رایج انسداد در بخش درونی توالت فرنگی بوده و انسداد بعدی که خیلی کم اتفاق میفتد مربوط به لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی میباشند .

خارج کردن اشیا و درآوردن گوشی موبایل از چاه توالت از دیگر خدمات ما در خدمات نصب و تعمیر توالت فرنگی تهرانپارس میباشد .

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه