تعمیرکار پکیج غرب تهران

تعمیرکار پکیج غرب تهران

تعمیرکار پکیج غرب تهران

سرویسکار و تعمیرکار پکیج غرب تهران

جابجایی و نصب رادیاتور شوفاژ پره ای و پنلی

تلفن دفترمرکزی : 09122437371 – 22533080 بدون تعطیلی

نصب , راه اندازی و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری تمام برندها و مدلهای داخلی و خارجی

اجرا و تعمیرات لوله کشی پکیج  و جابجایی پکیج شوفاژ دیواری و مخزنی

شستشوی مبدل پکیج , عیب یابی و رفع عیب پکیج دیواری , نصب و تعمیرات آبگرمکن خدمات لوله کشی و تاسیساتی ساختمان

سرویسکار و تعمیرکار پکیج غرب تهران

تعمیرکار پکیج غرب تهران

ایران رادیاتور , بوتان , ایساتیس , آریستون , فرولی ,نوتا  , تاچی , باکسی , بوش , ال جی گلدایران, لورچ , زیمنس , والترو , جنرال , استانبول,لامبرت, آماتیس ,مرکوری , ایمرگاس و سایر برندهای پکیج دیواری و مخزنی

تعمیر پکیج ایران رادیاتور شهرک غرب

با توجه به استفاده روز افزون پکیج شوفاژ دیواری باید به شرایط و استانداردهای نصب پکیج توجه لازم را نمود تا در آینده و در استفاده از مشکلی بوجود پیش نیاید.

لوله کشی پکیج یکی از این مسایل است که بایستی با توجه به ظرفیت پکیج , زیربنای آپارتمان , تعداد رادیاتورها و میزان مصرف آب گرم اجرا و راه اندازی شود.

نکاتی بایستی در هنگام لوله کشی , نصب و راه اندازی پکیج رعایت کرد. فشار آب شهر در محل ورود آب سرد به پکیج  میبایست بین 1 تا 3/5 بار باشد. تعمیر پکیج ایران رادیاتور شهرک غرب .

تعمیر پکیج بوتان شهرک غرب

اگرکه قسمتی  از مسیر دودکش پکیج دیواری، در مسیر باشد، استفاده از پکیج های فن دار اجباری است.

در صورتیکه محل نصب پکیج دیواری گازسوز در تراس یا محیط باز باشد , بایستی از باد و طوفان در امان باشد.

با توجه به گردش پمپ سیر کولاتور در دستگاههای پکیج دیواری، لوله کشی آخرین رادیاتور بیش از 35 متر نباشد , تا پمپ پکیج بتواند سیرکولاسیون را انجام دهد.

قدرت گرمایشی پکیج های دیواری و زمینی با میزان  از ۲۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ وات بر ساعت تولید میشوند و آنها را متناسب برای آپارتمانهای از ۶۰ تا ۳۵۰ متر مربع با ظرفیت های ۲۰ تا ۳۵ هزار وات بر ساعت تعیین میکنند.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور سعادت آباد

در شهرهایی که ارتفاع از سطح دریا زیاد باشد به ازء هر 600متر ارتفاع مازاد سی درصد از ظرفیت حرارتی ناشی از احتراق کم شده و در نتیجه تمام دستگاهای گازسوز دارای بازدهی حرارتی  کمتری خواهند بود.

برای ممانعت  از ورود و ته نشین شدن مبدل ( به ویژه  برای روستا و مناطقی که درجه سختی آب آن بالا است ) از یک فیلتر مغناطیسی مناسب درست در محل اتصال آب سرد به دستگاه را باید در موقع نصب پکیج دیواری نصب نمود.

موارد مهم در زمان نصب پکیج دودکشدار سایز لوله دودکش ساختمان برای استفاده از پکیج دیواری باید 160 میلمتر باشد.

تعمیر پکیج بوتان سعادت آباد

لوازم  گاز سوز باید دارای شیر گاز مستقل و یک دودکش مجزا باشد تا مکش دود به راحتی انجام شود.

اکیدا نمی توان پکیج دیواری را به دودکش های اشتراکی و شیر گاز لوازم دیگر وصل نمود. اگرکه بخشی از لوله دودکش در فضای باز قرار بگیرد، باید آن بخش را عایق کاری کرد .

زیرا اگر دیواره  دودکش در اثر تماس با هوای محیط خنک شود، دودی متساعد شده  سرد شده و به کندی تخلیه می شود و موجب می گردد , بازدهی دودکش کم شود و باعث می شود تا دود از دودکش تخلیه نشود و حسگر  دود عمل کند و پکیج دیواری خاموش شود.

البته این خاموش شدن به خاطر ایمنی در سیستم پکیج و جلوگیری از خطرات احتمالی میباشد.

سرویس و تعمیر پکیج میدان کاج

در کلیه  پکیج های دیواری فاصله عمودی از کلاهک خروجی دستگاه تا کلاهک تعدیل پشت بام باید بیشتر از حدود 4/5 متر باشد.

طول لوله افقی دودکش نباید از 30 سانتیمتر بیشتر باشد و لوله افقی دودکش باید با شیب ملایم  و مثبت به سمت خروجی داشته باشد. اگر که از پکیج دیواری دودکش دار استفاده شود، حتما انتهای لوله دودکش در پشت بام باید H شکل باشد.

هر زمانی هر کدام از شرایط مورد نیاز پکیج دیواری دودکش دار مهیا  نباشد، نمیشود از دستگاه دودکش دار استفاده کرد و باید از پکیج  فن دار استفاده شود. دود کش پکیج هر آپارتمان باید مستقل و فقط مختص همان دستگاه باشد.

سرویس و تعمیر پکیج میدان سرو

موارد مطروحه جهت استفاده از از پکیج دیواری فن دار پکیج دیواری فن دار به شیوه ای ساخته  شده است , که نیازی به دودکش ساختمان ندارد و اکسیژن مورد احتیاج مصرفی در دستگاه از هوای  به داخل دستگاه کشیده می شود.

به همین علت پکیج دیواری فن دار دارای  به یک دودکش مخصوص دوجداره می باشد که جداره درونی آن دارای اندازه ۶ سانتیمتر می باشد , و دود دستگاه از راه این لوله به محیط بیرون خارج می گردد و جداره خارجی آن ۱۰ سانتیمتر می باشد.

لوله ۶ سانتیمتر تخلیه دود در آن قرار دارد و اکسیژن مورد نیاز جهت سوختن در دستگاه از طریق این لوله وارد محل احتراق دستگاه می شود.

سرویس و تعمیر پکیج شهرک مخابرات

به چه دلیلی ، فشار سیستم در مدار پکیج افت میکند؟

برای این مشکل  چند علت مهم زیر را می توان عنوان نمود. احتمال دارد  در سیستم لوله کشی و یا اتصالات ، ترکیدگی یا نشت وجود داشته باشد.

همیشه به هنگام هواگیری اتوماتیک از شیرهای هواگیر، مقداری بخار آب  هم خارج می شود و خروج همین مقادیر کم نیز تدریجا باعث می شود به مرور فشار سیستم کاهش بیابد. فشار زیاد  سیستم، باعث عمل کردن شیر اطمینان می شود.

آیا با وجود حسگر حرارتی و ترموستات ،نصب شیر اطمینان در پکیج لازم است؟

بله

سرویس و تعمیر پکیج فرحزاد

باید توجه کنیم  که برای هر سیستم بسته حرارتی ، به شیر اطمینان احتیاج داریم. تا از بالا رفتن احتمالی فشار را ممانعت کند و مانع از ترکیدکی سیستم و احیانا خسارت های احتمالی گردد. تعمیرکار پکیج غرب تهران .

عملکرد کلید کنترل حداقل فشار آب چیست؟

این وسیله یک وسیله ایمنی و کنترلی برای حصول اطمینان از بودن آب در سیستم مدار گرمایش شوفاژ می باشد , که هرزمان  فشار سیستم  به زیر ۰٫۶ بار  برسد ،پکیج را از خاموش میکند.

اغلب تا زمانی که فشار مدار شوفاژ پکیج  به بالای ۰٫۶نرسد ، دستور روشن شدن پکیج انجام  نمی شود.

چگونه می توانیم  پرشر سویچ را تست کنیم؟

سرویس و تعمیر پکیج بلوار دریا

برای چکاب سلامت و یا خرابی کلید کنترل حداقل فشار در پکیج لازم است که در زمانی که پکیج روشن است ، دو سیم مربوطه به آنرا جدا نماییم و درنتیجه سیستم باید خاموش گردد.

در زمانی که پکیج به علت خرابی پرشر سوئیچ استارت نمیکند. تعمیرکار پکیج غرب تهران هرگاه دو سیم پرشر سوئیچ را از آن قطع کنیم و اتصال مستقیم کنیم اگر مشعل روشن شد ، به این نتیجه میرسیم که پرشر سوئیچ خراب می باشد و نسبت به تعویض آن اقدام می نماییم.

پکیج روشن می شود ، پمپ هم کار می کند , ولی  شوفاژ ها  ، گرمای لازم و اولیه را ندارنددلیل آن چیست؟

نمایندگی خدمات پکیج شهرک غرب

ممکن است علل سردی رادیاتورها به ترتیب زیر باشند: تعمیرکار پکیج غرب تهران

کار هواگیری رادیاتورها به خوبی انجام نشده و وجود هوا مانع سیرکولاسیون مدار گرمایش میشود.

شیر یکطرفه سیستم شوفاژ پکیج  خراب شده و آب از مسیر بای پس به گردش در می آید.

افت فشار در لوله کشی رادیاتور، بالا است ( به عنوان مثال ممکن است لوله گرفته باشند و یا طراحی لوله کشی شوفاژ  غلط طراحی و اجرا  شده است ) و آب از مسیر بای پاس به گردش در می آید .

نمایندگی خدمات پکیج سعادت آباد

بایستی  به این مساله توجه داشت که همیشه شیریکطرفه باید متناسب با ظرفیت  پمپ در نظر گرفته شود.

کمترین  فشار لازم برای کارکرد  فلوسوئیچ یا فلومتر چه میزان است ؟

حداقل ۰٫۸ بار برای نصب , راه اندازی و تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری , شستشوی مبدل

عیب یابی و رفع عیب و ارورهای پکیج تمام برندها و مدلهای ایرانی و خارجی با ما تماس بگیرید. تعمیرکار پکیج غرب تهران

ایران رادیاتور , بوتان , آریستون , گلدیران ال جی , ایساتیس , بوش , زیمنس , لامبرت , تاچی , لورچ , فرولی , ایمرگاس,استانبول , باکس , وایلانت و تمام برندهای ایرانی , ایتالیایی , ترکیه ای و چینی باما تماس بگیرید. تعمیرکار پکیج غرب تهران .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه