تشخیص ترکیدگی لوله کامرانیه نشتی یابی با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله کامرانیه نشتی یابی با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله کامرانیه

نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله کامرانیه با دستگاه حرفه ای

تلفن : 09122437371-22533080 شبانه روزی

عیب یابی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب

تعمیرات لوله کشی آب گاز شوفاژ و فاضلاب ساختمان

نصب و تعمیر شیرالات بهداشتی و شوفاژ

لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله با فنر ژنراتور و دستگاه تراکم هوا

تعمیرات و بازسازی آپارتمان , سرویس بهداشتی و آشپزخانهتشخیص ترکیدگی لوله کامرانیه

نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله کامرانیه

در تشخیص ترکیدگی لوله و وجود رطوبت اصلی ترین قسمت در گام اول یعنی بررسی گزینه های ممکن میباشد. به عنوان مثال در زمانیکه سقف یک آشپزخانه یا حمام توالت نشت آب دارد , چند گزینه پیش رو داریم :

از بین رفت بندهای بین کاشی کاری و سرامیک کف

خرابی عایق کاری ایزوگام و قیرگونی سرویس بهداشتی

خرابی و شکستگی لوله های فاضلاب توالت , کفشور و روشویی

نشتی آب به دلیل خرابی لوله کشی آب , شیرالات و تجهیزات مربوطه

ترکیدگی و نشت لوله آب سرد و گرم  و حتی دلایل پیش پا افتاده ای مثل عدم آب بندی توالت فرنگی , خرطومی روشویی , کفشوی و سایر لوازم تاسیساتی , برخی اوقات خرابی بندکشی و بازبودن بند کاشی و  سرامیک کف میتواند موجب نفوذ آب به طبقه زیرین یا دیوار مجاور شود.

شاید نصب شیر روشویی , سینک ظرفشویی , شیرهای پیسوار ؛ توالت یا سیفون های مربوطه به صورت غیراستاندارد موجب ترکهای ریزی شود و به صورت بسیار پنها باعث نشت آب به طبقات زیرین شود .

ترک خوردن و سوراخ شدن ایزوگام و قیرگونی نیز میتواند یک از علل نشت آب به طبقه تحتانی باشد . شکستگی و معیوب بودن لوله فاضلاب نیز یکی از علل نشت آب فاضلاب باشد . بیشتر عللی که در بالا ذکر شد , عموما در هنگام استفاده از سرویس بهداشتی و مدتی پس از آن باعث نشت و چکه کردن میشوند و در زمان عدم استفاده قطع میشوند .

نشت یابی لوله کشی کامرانیه

نشت یابی لوله کشی معمولا به دو صورت بررسی معمولی و بدون دستگاه و نشت یابی لوله کشی با دستگاه انجام میشود . نشت یابی با چشم کمی به تجربه زیاد نیاز داشته و خیلی دقیق نیست و استفاده از دستگاه مخصوص نشت یابی میتواند به فرد تشخیص کار کمک شایانی کند .

هر جند که در نشت یابی با دستگاه نیز ممکن است اشتباهاتی رخ داده و حتی در نوع نشتی نیز به اشتباه بیقتیم اما در حال حاضر و با شرایط امروزه دقیق ترین نوع تشخیص ترکیدگی لوله این روش میباشد .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه