تاسیساتی لوله کشی اصفهان

تاسیساتی لوله کشی اصفهان

تاسیساتی لوله کشی اصفهان

خدمات تاسیساتی لوله کشی اصفهان

تلفن : 09132656450 محمدیان

اجرا و تعمیرات لوله کشی ساختمان و تاسیسات گرمایشی سرمایشی

اجرا و تعمیر لوله کشی آب سرد گرم , لوله کشی شوفاژ پکیج , رادیاتور و فاضلاب

تبدیل سیستم آبگرمکن و موتورخانه به لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری

اجرا و راه اندازی سیستم گرمایش از کف و نصب تجهیزات حرارتی و برودتی

نصب و تعمیر شیرالات بهداشتی , توالت فرنگی , روشویی , وال هنگ و لوازم بهداشتی

نصب و تعمیرات پمپ تحت فشار خانگی , نصب مخزن تحت فشار و منبع ذخیره آب ساختمان

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی حرفه ای , رفع گرفتگی لوله و لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور

تعمیرات و بازسازی سرویس بهداشتی , آشپزخانه و آپارتمان از صفر تا صد عملیات اجرایی

تاسیساتی لوله کشی اصفهان

خدمات تاسیساتی لوله کشی اصفهان

ارایه کلیه خدمات تاسیساتی لوله کشی به کلیه نقاط شهر اصفهان و اجرای پروژه های تاسیسات مکانیکی در اصفهان و حومه.

اجرا و تعمیر لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی, تغییرات و بازسازی لوله کشی آب, انشعاب گیری,لوله کشی آب روکار , لوله کشی آب توکار,لوله کشی آب سردوگرم, لوله کشی آب مصرفی با لوله های پنج لایه, لوله کشی با لوله های تک لایه و لوله های فلزی

لوله کشی پکیج و رادیاتور,تعمیرات لوله کشی شوفاژ اصلاح,تغییر و نوسازی لوله کشی شوفاژ لوله کشی شوفاژ روکار لوله کشی شوفاژ توکار

اجرای لوله کشی گاز, تعمیر لوله کشی گاز تغییرات کلی و خرده کاری لوله کشی گاز انشعابات لوله کشی گاز, نصب شیرالات گاز

لوله کشی فاضلاب, تعمیرات لوله کشی فاضلاب, لوله کشی پلیکا, لوله کشی پوش فیت, لوله کشی فاضلاب شهری و خانگی

تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم و نشت آب, لوله بازکنی ,عیب یابی و رفع عیب سیستم لوله کشی ساختمان

بازسازی و نوسازی موتورخانه , تعمیرات و نگهداری شوفاژخانه , سرویس مشعل شوفاژ , هواگیری شوفاژ و تعمیر پمپ موتورخانه, تابستانی و زمستانی کردن موتورخانه و کلیه خدمات تاسیساتی لوله کشی اصفهان.

خدمات تاسیساتی لوله کشی ساختمان

خدمات تاسیساتی به دو بخش تاسیسات مکانیکی و تاسیسات الکتریکال ساختمان تقسیم بندی میشود. در بخش تاسیساتی مکانیکی دو بخش اصل خدمات لوله کشی و نصب و راه اندازی تاسیسات حرارتی و برودتی ساختمان را داریم.

خدمات لوله کشی ساختمان شامل اجرا و تعمیرات لوله کشی آب, فاضلاب , پکیج و شوفاژ , سیستم گرمایش از کف,لوله کشی آتش نشانی و اطفای حریق میشود. در کنار موارد فوق نصب تجهیزاتی مانند پمپ تحت فشار و شیرالات و دیگر لوازم تاسیساتی در حیطه امور تاسیساتی لوله کشی محسوب میشود.

نصب و راه اندازی تاسیسات گرمایشی سرمایشی نیز شامل نصب و تعمیر موتورخانه مرکزی, نصب و تعمیرات پکیج دیواری و آبگرمکن ,  نصب انواع کولر های آبی و گازی اسپلیت و داکت اسپلیت , نصب رادیاتور و فن کویل و به طور کلی همه تجهیزاتی که برای گرم کردن محیط و یا خنک سازی آن صورت میگیرد.

به دلیل تنوع در نوع متریال, شیوه های مختلفی برای لوله کشی در یک ساختمان پیش رو داریم که برای اجرای ابتدا یک طرح اولیه ذهنی ترسیم کرده و سپس با بررسی جوانب امر از جمله امکان عملیاتی شدن و همچنین برآورد هزینه لوله کشی و اجرای تاسیسات به نقطه انتخاب گزینه های موجود میرسیم. برای رسیدن به مناسب ترین گزینه بایستی با نحوه اجرای انواع مختلف لوله کشی و تاسیسات آگاه شد و شما میتوانید به عنوان یک مجری فعال در بخش اجرایی تاسیساتی لوله کشی شهر اصفهان با ما در تماس باشید.

لوله کشی توکار , لوله کشی روکار, لوله کشی کلکتوری, لوله کشی انشعابی, لوله کشی رایزری, لوله کشی زیرسقفی , لوله کشی گرمایش از کف, لوله کشی تک لوله ای, لوله کشی 2 لوله ای, لوله کشی معکوس, لوله کشی برگشت , لوله کشی فول ونت و دیگر اقسام لوله کشی را میتوان از انواع لوله کشی قابل اجرا دانست که البته بسته به شرایط و انتخاب شما هریک در جای خود بهترین انتخاب هستند.

از لحاظ انتخاب متریال هم گزینه های زیادی برای خرید لوازم لوله و اتصالات و سایر تجهیزات تاسیسات ساختمان وجود دارد, اما به طور عرف در حال حاضر لوله های تک لایه پلاستیکی و پنج لایه در بخش لوله کشی آب و شوفاژ و لوله اتصالات پلیکا و پوش فیت در بخش فاضلاب بیشترین طرفدار را دارند, چرا که لوله اتصالات مذکور هم از لحاظ کیفی در سطح بالایی قرار دارند و هم از لحاظ قیمتی مقرون به صرفه میباشند.

جهت دریافت خدمات تاسیساتی لوله کشی در کلیه مناطق اصفهان با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه