خدمات تاسیساتی تهران

خدمات تاسیساتی تهران

تاسیساتی تهران

اجرا و تعمیرات لوله کشی و خدمات تاسیساتی تهران

تلفن : 09122437371-22533080 شبانه روزی

لوله کشی آب و فاضلاب , لوله کشی شوفاژ و گاز  ساختمان

تعمیرات و تغییرات بازسازی ساختمان

نصب و راه اندازی موتورخانه شوفاژ , تعمیر مشعل , پکیج دیواری , استخر , سونا , آتش نشانی ,  کولر آبی و گازی و تاسیسات برودتی و حرارتی

تعمیرات و نصب شیر و لوازم بهداشتی و تاسیساتی

سیستم لوله کشی ساختمان در منازل مسکونی و اداری از مواردی است که می بایست به بهترین صورت محاسبه و اجرا شود و یقینا باعث آرامش و راحتی بعد از سکونت خواهد شد .

بدون اجرای دقیق تاسیسات و لوله کشی ساختمان امکان سکونت در سازه غیر ممکن است. سیستم لوله کشی سازه با توجه به نوع کاربری، ضریب مصرف ساختمان و فشار موجود و فشار مد نظر ، طراحی و توسط نیروهای متخصص اجرا می شود.

لوله کشی ساختمان و تعبیه کانال های لوله و اجرای تاسیسات ساختمان و تاسیسات موتورخانه ، از تخصصی ترین بخش ها در ساختمان سازی هستند که توسط افراد متخصص با کمک فرمول های مهندسی انجام میشود .

متریال ، قطر ، مسیر لوله و ….فاکتورهای مهم دیگری هستند که در این محاسبه اعمال می شود. در ادامه اصلی ترین موارد در رعایت سیستم لوله کشی و مسیرهای عبور و کانالهای تعبیه شده در ساختمان بررسی می شود.

تاسیساتی تهران

تاسیساتی تهران

لوله کشی شبانه روزی تهران

لوله کشی ساختمان برای انتقال آب یا گاز انجام می شود. از انواع لوله کشی فلزی، پلاستیکی یا سیمانی می توان برای انتقال مواد جامد نیز استفاده کرد. مرسوم ترین مورد مصرف لوله کشی ساختمان مربوط به سیستم لوله کشی آب و فاضلاب به همراه سیستم لوله کشی گاز خانگی می باشد.

در گذشته های دور و دوره های اولیه ساخت ساختمان بصورت صنعتی استفاده از لوله های سربی برای سیستم لوله کشی ساختمان مرسوم بود که با آلیاژ نمودن سرب و لول نمودن آن عملیات جابجایی انجام می‌شده است .

ولی امروزه انواع لوله های مقاومتر با کارایی بهتر در اجرای لوله کشی سازه‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه لوله های پروپیلن عملا کاربرد بیشتری در انتقال آب منازل دارند. و در رتبه بعدی لوله‌های pex با قابلیت و کیفیت برتر،، دومین سیستم در اجرای لوله کشی تاسیسات ساختمان در داخل ساختمان و یا محوطه های بیرونی به حساب می آید

لوله کشی ساختمان شامل:

آبرسانی و لوله کشی فاضلاب به آشپزخانه ،سرویسهای بهداشتی و حمامها ، اتاق موتورخانه و لوله کشی شوفاژ های ساختمان ، لوله آبسرد و گرم و لوله‌های پکیج می‌باشد.

خدمات فنی آنلاین

در مورد فاضلاب نیز از آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام لوله کشی فاضلاب جهت دفع مایعات استفاده می شود.

اجرای لوله کشی ساختمان در دو بخش آب و فاضلاب مهم ترین کاربرد لوله کشی در ساختمان است.

در بخش آب به دو موضوع آبهای مصرفی و آبهای چرخشی میپردازیم . آب مصرفی همان سرد و گرم و آبهای چرخشی یا همان سیرکولاسیون نیز جهت حرارت و یا برودت مورد نظر می‌باشد.

در نهایت برای انتقال گاز خانگی می بایست از لوله های متفاوتی استفاده کرد , که برای این منظور ساخته شده اند. معمولا اجرای لوله کشی گاز بعد از نصب و اجرای سیستم لوله کشی ساختمان در بخش آب و فاضلاب انجام می شود.

خدمات لوله کشی ساختمان از سرویس های کاربردی و کلیدی می‌باشد که خانواده های تهرانی به آن نیاز دارند در خدمات مد نظر میبایست به گونه‌ای عمل شود که عملا آسیب و یا لطمه‌ای به اجرای لوله کشی ساختمان و لوله ها وارد نشود و در دراز مدت مشکلی را برای ساکنین مجتمع های مسکونی ایجاد نکند. علیرغم این موارد نیاز به تکنیسین ماهر برای تعمیر سیستم لوله کشی ساختمان و یا تعویض قطعات فرسوده موردی است که اغلب خانواده ها با آن در گیرند.

خدمات تاسیسات آنلاین

در اینجا ما با استفاده از تکنیسین های با تجربه و آموزش دیده، خدمات لوله کشی ساختمان و تعمیرات موتورخانه را در سریع ترین زمان و با کیفیت بالا انجام داده و تقریباً در همه مناطق با تکنیسین های ماهر و تضمین شده آماده برای اجرای کارهای تاسیساتی و لوله کشی هستیم.

2 دیدگاه

ارسال دیدگاه