برقکاری و سیم کشی خاوران نصب لوستر و لوازم برق ساختمان

برقکاری و سیم کشی خاوران نصب لوستر و لوازم برق ساختمان

برقکاری و سیم کشی خاوران

خدمات برقکاری و سیم کشی خاوران تلفن : 09121201753

عیب یابی و رفع اتصالی سیم کشی ساختمان , اجرا و تعمیرات سیم کشی و کابل کشی
نصب ,تنطیم و تعمیر سنسور  راه پله و مشاعات ساختمان

کابل کشی از کنتور و توزیع آن در ساختمان,کابل کشی کولر گازی, سیم کشی کولر آبی

نصب , راه اندزی , عیب یابی , راه اندازی و تعمیرات کولر آبی , تعویض موتور پمپ پوشال

نصب و تعمیرات جعبه فیوز ,نصب و تعمیر و تعویض کلید مینیاتوری,تعویض فشنگی فیوز

سیم کشی , مونتاژ و نصب لوستر سبک و سنگین , شاخه ای و ریموت دار, دیوارکوب , برنزی , کریستالی و لوکس , چراغ دیوارکوب, روشنایی , LED,SMd, ریسه, کلیدو پریز , فتوسل ,دیمر , آنتن تلویزیون , آیفون تصویری و صوتی و کلیه خدمات برق ساختمان و سیم کشی .

خدمات برقکاری و سیم کشی خاوران

خدمات برقکاری و سیم کشی خاوران

اجرا و خدمات تاسیسات ساختمان شامل 2 قسمت تاسیسات مکانیکال و تاسیسات الکتریکال میباشد که به منظور فراهم آوردن و بالابردن آسایش و رفاه اجرا میشوند . در این قسمت راجع به تاسیسات الکتریکال که به اسم تاسیسات برق کاری یا سیم کشی ساختمان معرف شماست توضیحات مفصل خواهیم داد.

هدف از سیم کشی ساختمان رساندن متناسب برق  و تغذیه کلیدها و پریزها , روشنایی و برق کشی به تجهیزات تاسیساتی و لوازم برقی ساختمان است . کلیدهای برق دونوع کلید روشنایی و کلیدهای مینیاتوری میباشند که البته کلیدهای مینیاتوری نفش فیوز و حفاظت از برق سیستم را دارند.

کلیدها وظیفه قطع و وصل کردن برق یک لامپ یا یک سیستم برقی را دارند. پریزها وسایلی هستند که بوسیله یک دوشاخه برق دستگاه و لوازم برقی را تغذیه میکنند .

برقکاری و سیم کشی  ساختمان باید با یک نقشه و طرح مدون برای یک ساختمان اجرا شده و عدم رعایت اصول برقکاری از استانداردهای سیم کشی  ممکن است باعث کاهش راندمان و نقص در سیستم برق ساختمان شود .

نصب لوستر خاوران

لوستر یک نوع چراغ تزینی سقفی و دیوارکوب بوده  و هم باعث روشنایی و هم حکم یک وسیله دکوری  در ساختمانهای مسکونی و اماکن کاری محسوب شده  که با  مدلهای متنوع و شکیل ، پارامتر مناسبی جهت افزایش زیبایی خوبی برای زیباسازی خانه ها و حتی در برخی موارد پنهان کردن ضعفهای دکوراسیون داخلی یک مکان کارایی مثبتی دارند .

اما برای نصب لوستر با توجه به سیم کشی ساختمان و شرایط نصب و استحکام لوستر روی سقف , لوستر یا پایه ,  می بایست دقت نظر زیادی به خرج داد , تا علاوه بر بیشتر کردن طول عمر لامپها و لوستر , دغدغه ای بابت استحکام لوستر وجود نداشته باشد .

تعمیر کولر آبی خاوران

نصب , سیم کشی , عیب یابی و راه اندازی کولر آبی

سرویس و رفع خرابی کولر آبی و سلولزی

سیم کشی برق و رفع عیب ایرادات برق کولر آبی

تعویض موتور کولر , پمپ کولر , پوشال , یاتاقان ,برزنت کولر و دیگر قطعات کولر آبی

و کلیه خدمات برقکاری و سیم کشی خاوران و محدوده اطراف .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه