خدمات برقکاری میرداماد تعمیرات سیم کشی نصب لوستر و لوازم

خدمات برقکاری میرداماد تعمیرات سیم کشی نصب لوستر و لوازم

برقکاری میرداماد

اجرا و تعمیرات سیم کشی ساختمان و خدمات برقکاری میرداماد

تلفن : 09122437371-22533080 بدون تعطیلی, فوری شبانه روزی

ارایه کلیه خدمات برق ساختمان و نصب لوازم و تجهیزات برق ساختمان

بازسازی سیم کشی و برق ساختمان , اجرا , تعمیر و کلیه خدمات برقکاری, سیم کشی , کابل کشی و داکت کشی اماکن مسکونی, اداری و کارگاهی , عیب یابی و رفع عیب برق  , رفع اتصالی و خرابی برق ساختمان , تعمیر و تعویض فیوز وکلید مینیاتوری , جعبه فیوز و تابلو برق ساختمان , نصب انواع لوستر سبک و سنگین ,نصب هالوژن و نورمخفی, نصب و تعویض روشنایی , ال ای دی LED , هالوژن , بی متال ,فلورسنت مهتابی و آفتابی ,  لامپ و سرپیچ , نصب کلید و پریز, دیمر , فتوسل و سایر لوازم جانبی الکتریکی نصب , تعمیر و تنظیم سنسور راه پله پارکینگ و مشاعات , تعمیر سیم کشی و برق موتورخانه و تاسیسات ساختمان, مرتب سازی سیم و کابل های ساختمان و کلیه خدمات سیم کشی و برقکاری میرداماد

خدمات برقکاری میرداماد

خدمات برقکاری میرداماد

ارایه کلیه خدمات برقی الکتریکی به محدوده بلوار میرداماد , میدان محسنی , مادر,خیابان بهروز , شاه نظری , نفت شمالی جنوبی , اطلسی , نسا , میدان جوانان و محدوده اطراف

خدمات برق ساختمان به کلیه کارهای شامل اجرا و تعمیرات سیم کشی , نصب انواع سرپیچ ها لامپ ها , روشنایی ها , کلیدپریز و لوازم برقی, تلفن و تجهیزات الکتریکی آپارتمان های مسکونی تجاری و صنعتی میگردد. البته با توجه به مهارت و تجربه فردی ممکن است برخی از همکاران در تخصص و گرایش بیشتری در زمینه تاسیسات برق صنعتی داشته باشند, برخی مجری تاسیسات برق ساختمان های در حال ساخت بوده و بعضی مشغول به کار تعمیرات و خرده کاری سیم کشی منازل و ساختمانها باشند.

در چند سال گذشته نصب و راه اندازی سیستم  شبکه نیز در ازتباط نزدیک با خدمات برق کاری اضافه شده و برخی برقکار ها کار پسیو شبکه را نیز انجام دهند.

در سیم کشی برق ساختمان ایمنی از اصول اولیه کار است. پیش بینی و ممانعت از بروز مخاطرات جانی و خسارات مالی الزامی بوده و در اجرا و نصب تجهیزات برق ساختمان امنیت سیم کشی بسیار ضروری به نظر میرسد.

لوله کشی برق شامل لوله کشی آهنی , لوله کشی پلی آمید و لوله کشی خرطومی از انواع لوله کشی های محافظ سیم کشی و کابل کشی ها میباشند. مراحل سیم کشی ساختمان به شرح زیر میباشد.

1-استفاده از ابزار وتجهیزات برقکاری
2-در دست داشتن نقشه برق ساختمان
3-علامت و جای گزاری لوله ها و قوطی ها
4-تمیز کاری لوله ها وقوطی ها
5-سیم کشی برق ساختمان
6 -نصب کلید و پریز و متعلقات

به طور کلی ما در خدمات برقکاری میرداماد در اجرای سیم کشی ساختمان بعد از مرحله سفت کاری ساختمان, ابتدا علامت گذاری و اجرای لوله کشی برق ساختمان است. این مرحله شامل کنده کاری محل عبور لوله ها میباشد. پس از لوله کشی ونوبت به نصب قوطی میرسد. قبل از سفید کاری عبور سیم ها انجام شده و بعد از سفید کاری و نازک کاری نصب کلید و پریز , هالوژن و لوازم روشنایی انجام میشود. انتخاب قطر سیم و کابل مناسب, فیوزهای منتاسب و فواصل و محل نصب تجهیزات برق بسیار مهم میباشد.

نصب لوستر میرداماد

یکی از لوازم داخلی که برای افزایش دید بصری منزل به کار میرود, لوستر است. از این رو جابجایی و نصب لوستر یکی از موارد پرتقاضا در خدمات برقکاری خرده کاری میباشد. نصب لوستر شاید در نگاه اول آویزان کردن و متصل کردن 2 سیم و ساده به نظر برسد, اما به خصوص در مورد لوسترهای حرفه ای , مدرن و گران قیمت احتیاج به تخصص و مهارت خاصی چه در آویزان کردن و ایجاد قلاب و چه در مرحله سیم ها دارد.

سخت ترین قسمت در صورت عدم وجود قلاب مناسب, تعبیه یک قلاب و گیره متناسب به وزن لوستر است. البته لوسترهای سقفی کنترلی دارای یک قاب هستند که ابتدا روی سقف محکم شده و سپس لوستر روی آن سوار میشود.

در صورت نیاز به برقکار فوری با تهران پایپر تماس گرفته تا در اسرع وقت جهت خدمات الکتریکی سیم کشی و برقکاری میرداماد در خدمت شما باشیم.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه