برقکاری آرژانتین

برقکاری آرژانتین

برقکاری آرژانتین

اجرا و تعمیرات سیم کشی و خدمات برقکاری آرژانتین, بخارست, احمد قصیر,بیهقی

تلفن : 09122437371-22533080 بدون تعطیلی و شبانه روزی , تک فاز و سه فاز

ارایه کلیه خدمات برق ساختمان , اجرا و تعمیرات کابل کشی و سیم کشی ساختمان

عیب یابی خرابی و رفع اتصالی برق ساختمان , نصب و تعویض فیوز و کلید مینیاتوری

نصب لوستر سبک و سنگین , شاخه ای و کنترلی و چراغ دیوارکوب و پایه دار

نصب و تعویض روشنایی ,LED , SMD ,  ریسه , هالوژن , دیمر و لوازم برقی

نصب, راه اندازی , سیم کشی , تعمیرات و سرویس کولر آبی, سلولزی و گازی اسپلیت

سیم کشی و نصب کلیدپریز برق , تعمیرات سنسور و کلیه خدمات برق ساختمان آرژانتین.

خدمات برقکاری آرژانتین

خدمات برقکاری آرژانتین

سیستم برق ساختمان به منظور برق رسانی از مبدا یعنی کنتور به تجهیزات تاسیساتی, روشنایی و کلید و پریز های یک ساختمان اجرا میشود. در این راه از سیم , کابل و تجهیزات متنوعی برای بهینه سازی استفاده از انرژی برق استفاده میشود. محاسبه و نحوه اجرای برق ساختمان دو بخش مهم سیم کشی و نصب تجهیزات میباشند. در بخش تعمیر برق ساختمان هم عیب یابی و رفع عیب با حداکثر دقت مهم تلقی میشود.

تخمین اندازه سیم ها , میزان ولتاژ  و محاسبه بار و مصرف برق هر وسیله برقی در برآورد و تهیه نقشه برق ساختمان موثر بوده و پایداری سیستم برق ساختمان را افزایش میدهد. کم بودن سایز سیم و کابل و حتی نوع افشان یا مفتول آن میتواند باعث تقلیل میزان رسانایی و افزایش حرارت در سیم کشی و در نتیجه ذوب شدن سیم های برق میشود. این مساله در صورت ضعیف بودن تجهیزات برقی مانند کلید و پریز, لامپ و سرپیچ و حتی فیوز و کلید مینیاتوری هم اتفاق میفتد. یعنی هر خط و انشعاب سیم کشی با توجه به میزان حداکثر اوج باری بایستی طراحی و اجرا گردد.

به منظور جلوگیری از فشار بیش از حد به سیستم سیم کشی ساختمان, برق هر منطقه از ساختمان با تقسیم بندی ها مشخص به چند بخش محول میشود. برای هر بخش هم یک فیوز مینیاتوری تعلق گرفته و در یک باکس به نام جعبه فیوز یا تابلو برق قرار میگیرند. در صورت خرابی و اتصالی در هر بخش میتوان با مراجعه و تست فیوز و سیم های مربوطه زودتر به دلیل خرابی پی برد. در ضمن این مساله موجب میشود که فشار کمتری در اوج مصرف به سیم کشی وارد شده و در صورت اتصالی برق کل مجموعه قطع نشود.

نصب لوستر آرژانتین

لوستر یک چراغ لوکس و دکوراتیو است که علاوه بر روش نمودن محیط , جلوه ظاهری ویژه ای به محیط میدهند . لوستر حجم و طرح های متنوعی داشته و از مواد اولیه مختلفی مانند شیشه, چوب ,فلز و دیگر مواد اولیه ساخته میشوند. نصب لوستر در هال پذیرایی , اتاق , لابی منزل , محل کار و حتی سرویس های بهداشتی رایج میباشد. به همین علت رعایت جزییات در زمان قلاب کردن لوستر هم از نظر محکم بودن و هم از لحاظ نکات برقی بسیار مهم تلقی میشود  .

در نصب لوستر سنگین مونتاژ لوستر هم اضافه بر تخصص های برقکاری برای یک نصب مناسب , نیاز به سلیقه و حوصله میباشد . یک نصب حاوی بر تعیین ارتفاع متناسب با محیط , نصب کلید پریز مناسب و در برخی موارد نصب محافظ  برای کنترل میزان آمپر ورودی به لوستر میباشد. رعایت فاصله  با دیگر چراغ ها موجود در محیط و رنگ بندی لامپها نیز از نکات حایز اهمیت است. جهت دریافت کلیه خدمات برقکاری ساختمان در محدوده میدان آرژانتین با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه